تصویر سمت راست: پوستر جدیدی که توسط مخالفان ازدواج همجنسگرایان در سطح شهر ملبورن پخش شده است و به دلیل محتوای بسیار زننده درباره کودکان به طور واضح منتشر نمی‌شود. تصویر سمت چپ: راهپیمایی در ملبورن در حمایت از ازدواج همجنسگرایان


هزاران نفر از حامیان برابری، در آستانه را‌ی‌گیری درباره #ازدواج_هم‌جنس‌گرایان، در ملبورن دومین شهر بزرگ #استرالیا به راهپیمایی پرداختند.

آن‌ها در روز شنبه با در دست داشتن انواع پلاکاردهای متعدد و رنگارنگ در خیابان‌های #ملبورندر مقابل تبلیغات بی‌شرمانه از سوی کمپین مخالف ایستاده و حمایت خود را از برابری ازدواج اعلام کردند.

در آستانه #رای‌گیری ماه آینده استرالیا، حجم عظیمی از #نفرت‌پراکنی و #همجنسگراهراسی از سوی مخالفان در قالب پوستر و بروشور ترویج یافته است. نفرت‌پراکنی‌هایی که به صحبت‌های خلاف واقع درباره سند ۲۰۳۰ در ایران کم شبیه نیست.

این #راهپیمایی ۱۵ هزار نفری یکی از بزرگ‌ترین راهپیمایی‌های مربوط به #همجنسگرایان در تاریخ #استرالیا به شمار می‌رود.

رهبران مذهبی و سیاستمداران این کشور به طور مستقیم و غیرمستقیم رای “آری” یا “نه” خود را اعلام می‌کنند و برخی هم علنا از خارج از کنترل شدن کمپین‌ها در آستانه رای‌گیری پستی ابراز نگرانی کرده‌اند.

نظرسنجی‌ها نشان می‌دهد اکثریت مردم (۶۱٪) و حتی اکثریت مردم معتقد به آیین کاتولیک (۵۸٪) در این کشور از #برابری_ازدواج حمایت می‌کنند.

بیشتر بخوانید:
چرا اخذ نتیجه آری از این رای‌گیری نمی‌تواند ازدواج همجنسگرایان را در استرالیا تصویب کند؟
https://goo.gl/q2wwcK

تنش در استرالیا بر سر رای‌گیری ازدواج همجنسگرایان
https://goo.gl/YUQ2zX

#شش‌رنگ در شبکه‌های اجتماعی:
🏳️‍🌈 وبسایت شش رنگ: ۶rang.org
🏳️‍🌈 کانال تلگرام شش رنگ: t.me/Iran6Rang
🏳️‍🌈 اینستاگرام، فیسبوک و یوتیوب شش رنگ: @۶rangiran

نظرات

نظر (به‌وسیله فیس‌بوک)