روژی کورد: روز شنبه ۲۸ مردادماه ۱۳۹۶ شمسی، بیش از۴۰ نفر از کارگران شهرداری منطقه ۲ آبادان، در پی پرداخت نشدن حقوق و مزایای عقب‌افتاده خود، دست به اعتراض زدند.

این کارگران مدعی شدند: زیر نظر شهرداری منطقه ۲ آبادان مشغول به‌کار هستیم ولی پنج ماه است که حقوق و مزایای ما پرداخت نشده است.

این کارگران افزودند: شهرداری منطقه ۲ شهرداری آبادان حقوق و مزایای ما را از ابتدای سال جاری تاکنون پرداخت نکرده و از ابتدای ماه جاری نیز از ما را از کار بیکار کرده است.

با توجه به و آنها اظهار داشتند: در این مدت حقوق بیمه ما نیز از سوی شهرداری پرداخت نشده و به همین دلیل برای مراجعه به مراکز درمانی و استفاده از خدمات بیمه‌ای با مشکل مواجه هستیم.

آنها افزودند: در روزهای گرم و در دمای بالای ۵۰ درجه با کمترین دستمزد مشغول خدمت‌رسانی هستیم و اینک دور از انصاف است که مسئولان ما را فراموش کنند.

شهردار منطقه ۲ آبادان با تکذیب پرداخت نشدن پنج ماه حقوق کارگران این منطقه به ایرنا گفت: تجمعی در ساختمان منطقه ۲ شهرداری آبادان انجام نشده است.

محمد حسین سیادت اظهار کرد: این کارگران مقطعی برای فضای سبز و لایروبی جوی و جدول‌ها جذب شده بودند که حقوق آنها تا اسفندماه سال گذشته پرداخت شده است و فقط ۱۵ روز حقوق آنها باقی مانده است.

نظرات

نظر (به‌وسیله فیس‌بوک)