فوران شادی و خوشبختی در چشمان این کودکان معلول تمام باورهای سنتی به انحصار “ارزش‌های خانواده” در گرو غیرهمجنسگرایان را در هم می‌شکند.

گری و کایل یک زوج همجنسگرا هستند که ده سال پیش تصمیم گرفتند پسری معلول را به خانه بیاورند. آن‌ها به تدریج سه کودک دیگر هم به فرزندی پذیرفتند.

اولین آن‌ها هیدن فلج مغزی است، دومی کرتیس است و دکترها می‌گفتند حتی به تولد یک سالگی نمی‌رسد اما با عشق و مراقبت پدرهایش الان شش ساله شده.زمانی که فیبی را به خانه آوردند اسمش را نمی‌شناخت و تا ۱۰ روز حرف نمی‌زد. بِلا هم با سندرم دان زندگی می‌کند.

یکی از این دو پدر می‌گوید آن زمان عرف این نبود که دو مرد با هم فرزندی بپذیرند. به همین خاطر در ابتدا به عنوان سرپناه موقت برای نگهداری از کودکان ثبت نام کردند. آن‌ها تصمیم گرفتند کودکان با نیازمندی‌های ویژه را به سرپرستی بپذیرند. و همه چیز آنقدر عالی پیش رفت که این چهار کودک هرگز نیازی به خانه و خانواده دیگر پیدا نکردند.

این دو پدر اما یک مشکل داشتند:‌ بچه‌ها بزرگ شده بودند و خانه برای آن‌ها مناسب نبود. آن‌ها به وضوح در این ویدیو شرح می‌دهند که فرزندشان که فلج مغزی است در اثر امکانات ضعیف و نامناسب خانه است که ناتوان می‌شود. آن‌ها خانه‌ای بزرگ‌تر با امکانات ویژه می‌خواستند به طوری که زندگی در آن در شأن فرزندانشان باشد.
نهایتا گری و کایل موفق شدند به کمک یک برنامه تلویزیونی خانه‌شان را با امکانات ویژه برای#معلولین نوسازی کنند.

این ویدیو را به هر کسی که فکر می‌کند کودکان به یک پدر و یک مادر احتیاج دارند نشان دهید!

https://www.facebook.com/6rang.Iran/videos/1518837924844941/

نظرات

نظر (به‌وسیله فیس‌بوک)