روژی کورد: به‌گزارش ایلنا، خبرگزاری کار ایران، آریا حجازی، مدیرکل پزشکی قانونی استان خراسان، از خودزنی بیش از هزار تن در استان خراسان طی سال گذشته خبر داده است.

حجازی گفته است: “بیش از هزار نفر برای دریافت دیه اقدام به خودزنی، تصادف ساختگی و حتی اره‌کردن استخوان ترقوه کرده اند”.

مدیر کل پزشکی قانونی استان خراسان همچنین افزوده است: “بعضی از این افراد با تزریق مواد بی‌حس‌کننده، دست یا پای خود را بی‌حس کرده و استخوان خود را می‌شکنند یا با قیچی آهن‌بُر دندان‌های خود را بریده‌اند.”

بر این اساس، آمار این افراد در مقایسه با سال گذشته ۱۴ دصد افزایش نشان می دهد که علت ان می تواند افزایش فقر و بیکاری در این استان باشد.

آمار بیکاری و فقر اقتصادی و بر اثر آن کلاهبردای و فحشا در ایران روز به روز در حال ازدیاد است.

نبود برنامه های اقتصادی و رفاهی و نیز تامین بودجه برای برخی از استانها، از دلایل این افزایش فقر در ایران محسوب می شود.

این در حالیست که بودجه نظامی جمهوری اسلامی هر ساله افزایش جشمگیری را به خود دیده و گزارشها و مدارک فراوانی از واگذاری بودجه های میلیاردی به گروههای تروریستی از سوی جمهوری اسلامی منتشر شده است.

جمهوری اسلامی در حال خاضر گروههای حشد شعبی عراق، حوثی های یمن، حزب الله لبنان، طالبان افغانستان و شیعیان عربستان و گروههای دیگری را تحت پوشش مالی و نظامی خود قرار داده است.

نظرات

نظر (به‌وسیله فیس‌بوک)

این یک مطلب قدیمی است و اکنون بایگانی شده است. ممکن است تصاویر این مطلب به دلیل قوانین مرتبط با کپی رایت حذف شده باشند. اگر فکر می‌کنید که تصاویر این مطلب ناقض کپی رایت نیست و می‌خواهید توسط زمانه بازیابی شوند، لطفاً به ما ایمیل بزنید. به آدرس: tribune@radiozamaneh.com