خشم خامنه ای از اوجگیری جنبش دادخواهی و شعار مردمی نه جلاد نه شیاد!
(دبیرخانه شورای ملی مقاومت ایران در اطلاعیه یی ارزیابی خود را از سخنان اخیر خامنه ای به شرح زیر انتشار داده – عنوان این مطلب از من است-احمد مجد):

خامنه‌ای خشمگین از بالا گرفتن جنبش دادخواهی قتل‌عام ۶۷ و کارزار سراسری مقاومت ایران که نمایش انتخابات را با شعار «نه جلاد، نه شیاد، رأی من سرنگونی است» بر سر ولی‌فقیه ارتجاع آوار کرد، در مراسم سالگرد خمینی دجال گفت: «اخیراً برخی از بلندگوها و صاحبان بلندگوها دهه ۶۰۰ را مورد تهاجم قرار می‌دهند. من توصیه می‌کنم و کسانی که اهل فکر اند اهل تأمل اند راجع به دهه ۶۰ قضاوت می‌کنند جای شهید و جلاد عوض نشود دهه ۶۰ ملت ایران مظلوم واقع شد تروریستها و مجاهدین و پشتیبانهای آنها و قدرتهایی که آنها را به وجود آورده بودند و دائماً در آنها می‌دمیدند اینها با ملت ایران جفا کردند. بدی کردند. ملت ایران در موضع دفاع قرار گرفت».
مقصود خامنه‌ای از ملت ایران چیزی جز رژیم ضدبشری آخوندی نیست. دهه ۶۰، دهه اعدام زندانیان سیاسی در دسته‌های ۲۰۰-۳۰۰نفری، دهه قتل‌عام ۳۰۰هزار زندانی سیاسی، دهه کشیدن خون زندانیان سیاسی، اعدام زنان باردار، دختران ۱۳ساله و مادران ۷۰ساله است.
خامنه‌ای در سخنرانی‌اش بر سر قبر خمینی برآشفته از رسوایی شعبده انتخابات و برملا شدن تقلبات و رأی سازیهای نجومی گفت: «دشمن در کمین است… رئیس‌جمهور آمریکا به ۴۰میلیون رأی ملت ایران در یک انتخابات آزاد ایراد می‌گیرد. اینها… جمهوری اسلامی را به‌خاطر حقوق‌بشر تحریم می‌کنند… این قریب ۴۲ میلیون رأی ملت، ۷۰ و چند درصد این رأی به نظام اسلامی و اعتماد به نظام اسلامی بود». وی به مصداق روباه دزد و متقلب دم خودش را به‌شهادت گرفت و افزود: «خوشبختانه شورای محترم نگهبان صحت انتخابات را اعلام کرد».
خامنه‌ای که با پاسداران جنایتکار و با سلاحهای صادراتی، سوریه و عراق و یمن و بحرین و… . را به خاک و خون کشیده است در حالی‌که دجالانه برای کشتار مردم منطقه اشک تمساح می‌ریخت، گفت: «حضور کشورهای بیگانه در سوریه برخلاف اراده دولت سوریه و ملت سوریه است. هم در سوریه، هم در بحرین، هم در یمن، هم در همه جای دنیای اسلام دستهای دشمن، جنگهای نیابتی به راه می‌اندازند… راه‌حل این است که با هم بنشینند صحبت کنند، گفتگو کنند، مذاکره کنند، دیگران دخالت نکنند، سلاح از بیرون به کشورها تزریق نشود». این دروغهای دجالگرانه در حالیست که رهبران اپوزیسیون سوریه در روز شنبه ۳ژوئن در کنفرانسی در پاریس اعلام کردند که شمار پاسداران و شبه‌نظامیان مزدورشان در سوریه به ۹۰هزار تن بالغ می‌شود.
ولی‌فقیه رژیم آخوندی که نمی‌توانست خوشحالی خود را از عملیات جنایتکارانه تروریستی علیه بیگناهان در اروپا و دیگر مناطق جهان پنهان کند، کشورهای غربی را عامل ایجاد داعش معرفی کرد و گفت: «امروز داعش از محل ولادت خود یعنی از عراق و سوریه دارد رانده می‌شود به سراغ کشورهای دیگر می‌رود به سراغ افغانستان و پاکستان و حتی فیلیپین و کشورهای اروپایی و جاهای دیگر. این آتشی است که خود آنها به دست خودشان افروخته‌اند و حالا دامنشان را این آتش گرفته است».
خامنه‌ای همچنین بار دیگر به این حقیقت اذعان کرد که رژیمش تنها در جنگ و بحران زنده است و گفت «چالش اگر با اعتماد به‌نفس باشد هزینه‌اش به مراتب کمتر از هزینه سازش است». او قبل از نمایش انتخابات همین حقیقت را به زبان دیگر گفته بود که تغییر رفتار رژیم قطعاً به تغییر رژیم منجر می‌شود.
دبیرخانه شورای ملی مقاومت ایران
۱۵خرداد ۹۶ (۵ژوئن ۲۰۱۷)

نظرات

نظر (به‌وسیله فیس‌بوک)