روز گذشته، پنجشنبه، ۳۱ فروردین‌ماه، محل استقرار جمعیت مدافع حقوق کودکان کار، از تشکل‌های حامی کودکان کار و خیابان، از سوی عوامل انتظامی پلمپ شد.

به گزارش تارنگار حقوق بشر در ایران، روز گذشته پلمپ مرکز «جمعیت دفاع از کودکان کار و خیابان» که در محدوده پاسگاه نعمت‌آباد قرار دارد، از سوی نیروهای انتظامی صورت گرفته اما توضیحی درباره علت آن منتشر نشده است.

یکی از مسئولان ضمن تأیید این خبر به ایلنا گفت: امیدواریم که این محدودیت هرچه زودتر مرتفع شود و برای همین قرار است برای پیگیری این مسئله، فردا شنبه به مراجع انتظامی مراجعه کنیم.

وی با بیان اینکه در نتیجه پلمپ شدن ساختمان این تشکل از روز گذشته تاکنون فعالیت‌های آموزشی انجمن در قالب برگزاری کلاس‌های آموزشی متوجه شده است، یادآور شد: جمعیت مدافع حقوق کودکان کار یک نهاد مردمی است که اعضای آن از سال‌ها قبل تاکنون در تعامل با سازمان‌هایی مانند بهزیستی بوده و به فعالیت‌های داوطلبانه خود در ارتباط با مسائل کودکان کار ادامه داده‌اند.

نظرات

نظر (به‌وسیله فیس‌بوک)

این یک مطلب قدیمی است و اکنون بایگانی شده است. ممکن است تصاویر این مطلب به دلیل قوانین مرتبط با کپی رایت حذف شده باشند. اگر فکر می‌کنید که تصاویر این مطلب ناقض کپی رایت نیست و می‌خواهید توسط زمانه بازیابی شوند، لطفاً به ما ایمیل بزنید. به آدرس: tribune@radiozamaneh.com