انفجار و آتش‌سوزی در یک کارگاه صحافی در شهرک مشیریه، سه مصدوم برجای گذاشت.

به گزارش تارنگار حقوق بشر در ایران به نقل از باشگاه خبرنگاران پویا، ساعت ۱۷:۴۵ روز یکشنبه انفجار و آتش‌سوزی یک کارگاه در شهرک مشیریه به سامانه ۱۲۵ اعلام شد که نیروهای عملیاتی ایستگاه ۷۸ آتش‌نشانی با هماهنگی ستاد فرماندهی سازمان آتش‌نشانی تهران به محل حادثه اعزام شدند.

مسعود حکاکی؛ فرمانده نیروهای اعزام شده به محل درباره جزئیات این حادثه اظهار کرد: یک کارگاه صحافی به وسعت حدودی ۱۰۰ متر در زیرزمین یک ساختمان مسکونی دچار انفجار و آتش‌سوزی و بر اثر این حادثه سه نفر از کارگران این کارگاه دچار مصدومیت شده بودند.

وی تصریح کرد: نیروهای عملیاتی بی‌درنگ جریان برق و گاز ساختمان را به منظور ایمن‌سازی محل حادثه قطع کرده و با استفاده از تجهیزات خاموش‌کننده مشغول مهار شعله‌های آتش شدند.

بنابر اعلام پایگاه خبری ۱۲۵؛ آتش‌نشانان هر سه کارگر را از کارگاه خارج کرده، تحویل عوامل اورژانس حاضر در محل دادند و پس از مهار کامل شعله‌های آتش، بطری‌های حاوی تینر و بنزین را از محل حادثه خارج کردند.

نظرات

نظر (به‌وسیله فیس‌بوک)

این یک مطلب قدیمی است و اکنون بایگانی شده است. ممکن است تصاویر این مطلب به دلیل قوانین مرتبط با کپی رایت حذف شده باشند. اگر فکر می‌کنید که تصاویر این مطلب ناقض کپی رایت نیست و می‌خواهید توسط زمانه بازیابی شوند، لطفاً به ما ایمیل بزنید. به آدرس: tribune@radiozamaneh.com