به گزارش خبرگزاری بهایی نیوز صبح امروز منزل انوشا افشار ( رضایی) یکی از شهروندان بهایی ساکن شیراز توسط ماموران امنیتی سپاه با توسل به زور مورد تفتیش قرار گرفت.
بنابرگزارش مجموعه خبری بهایی نیوز ساعت ٨ صبح امروز ١٣ اسفند ١٣٩۵ تعدادی از ماموران امنیتی سپاه به زور وارد منزل خانم افشار شدند و اقدام به تفتیش منزل و بررسی تمامی وسایل و ضبط کتب مذهبی ، عکس های مذهبی و شخصی ، لپ تاپ ، موبایلها و مموری این شهروند بهایی کرده و آن وسایل را مصادره کردند.
به گفته یک منبع مطلع ماموران” درست است که خانم افشار را بازداشت نشدند اما ماموران در زمان ورود به زور متوسل شده بودند که وقتی خانم افشار اعتراض کردند و علت را جویا شدند و آنان پس از اعتراض وی حکم تفتیش را نشان دادند.”
طی ماههای اخیر فشار بر شهروندان بهایی در استان فارس و بخصوص شهر شیراز افزایش چشمگیری پیدا کرده است و همچنان تعدادی از بهائیان در بازداشت به سر می برند.

نظرات

نظر (به‌وسیله فیس‌بوک)

این یک مطلب قدیمی است و اکنون بایگانی شده است. ممکن است تصاویر این مطلب به دلیل قوانین مرتبط با کپی رایت حذف شده باشند. اگر فکر می‌کنید که تصاویر این مطلب ناقض کپی رایت نیست و می‌خواهید توسط زمانه بازیابی شوند، لطفاً به ما ایمیل بزنید. به آدرس: tribune@radiozamaneh.com