او در تيم هايي در  انگلستان (٣.٥ سال)،  تايلند (شش ماه) و  اسلواكي (شش ماه) و همچنين در تيم كالج واسار بازي كرده است.

او اكنون با “انقلاب جورجيا”، يك تيم فوتبال نيمه حرفه اي خارج از  آتلانتا در لیگ برتر فوتبال ملی بازي مي كند و همچنين به عنوان يك مدل فعاليت دارد.

و او در حال حاضر آشكارسازي نموده است و داستانش را در يك مقاله قدرتمند در شبكه خبري مينوايلر به اشتراك گذاشته است.

او نوشت :”در حالي كه من در سن جوانتري  فوتبال بازي مي كردم، من به هم تيمي هايم آشكارسازي نكردم. من حتي تا پايان دبيرستان و آغاز كالج (حدود ١٩ ساله) درباره ميل جنسي ام فكر نمي كردم.”

“فوتبال مهمترين چيز بود. تمام چيزي بود كه درباره اش فكر مي كردم. من با فوتبال زندگي مي كردم، نفس مي كشيدم، غذا مي خوردم و مي خوابيدم. و اجازه نمي دادم كه هر چيزي مانند يك رابطه يا ميل جنسي ام، وارد مسير اهدافم و روياهايم بشود.”

“اما درحالي كه همچنان از سختي هايي كه بر آن غلبه كردم مي گويم، گفتگوهاي رختكن، كه نبود تجربه او با زنان واضح شد و مك كيبل را ناراحت كرد و تلاش او كه اجازه نداد رازش فاش شود، او گفت كه هرگز مجبور نشد تا خاموش بماند.”

او گفت : “به من در حالي كه در  ايالات متحده،  اروپا يا  آسيا بازي مي كردم گفته نشد كه  ميل جنسي دلخواهم را مخفي كنم. به هرحال به عنوان يك ورزشكار  همجنسگراي مرد غريزه طبيعي شما اين است كه آن را از هم تيمي هايتان، طرفدارانتان و مربي هايتان پنهان كنيد.”

“زباني كه در طول تمرين، در اتاق رختكن، و در زمين استفاده مي شود، كاملا مردانه و زمان هايي مبتذل و ركيك است. من شنيدم كه هم تيمي هايم از زبان  همجنسگراستيز هم در قلمرو فوتبال و هم در زندگي روزانه استفاده مي كنند. اين سبب مي شود كه شما واقعا به اطراف خود توجه كنيد و به عنوان يك ورزشكار با  هويت جنسيتي مخفي با هر اقدامي بگومگو كنيد.”

“من از آنچه كه شنيدم هم تيمي هايم مي گويند ترسيدم كه اساس ميل جنسي ام را به اشتراك بگذارم. چه شوخي چه نه، اين جمله ها در ذهنتان پيوند مي خورد و روشي كه شما نسبت به هم تيمي هايتان و در اطرافشان عمل مي كنيد را شكل مي دهد.”

هيچ كدام از هم تيمي هاي مك كيبل نمي دانست، و او گفت اين نسبي بود زيرا او شرمزده، عصبي، و ترسان نبود كه در اين راه باشد.”

مك كيبل در گفتگو با آوت اسپورتس گفت كه او تا وقتي كه به آتلانتا بازگشت و از بازي ها موقتا دست كشيد تا استراحت كند، هرگز در اين راه كاملا احساس تنهايي نكرده است.”

او گفت : “من از زماني كه بازگشتم بسيار رشد و تغيير كردم و در حال حاضر در جايگاهي هستم تا به ديگر ورزشكاران  دگرباش كمك كنم كه ممكن است در حال مبارزه باشند.”

“اگر من بتوانم حداقل به فردي كمك كنم كه نياز به راهنمايي، حمايت يا حتي دوستي كه با او صحبت كند، دارد، من اينجا هستم.”

ترجمه تخصصي براي دارما و مارتيا: احسان پارسي

ما همه جا هستیم، آزاد و برابر:

فيس بوك ما:

‏‎‏https://m.facebook.com/DharmaMartia

وب سايت ما:

‏http://dharmamartia.org

صفحه خبر وبسايت :

‏http://dmblog.dharmamartia.org/ home

كانال تلگرام ما:

‏https://telegram.me/DharmaMartia

همكاران ما:

‏http://media.hamyaari.ca

‏www.Khodnevis.org

‏https://www.tribunezamaneh.com/archives/author/dharma-martia

‏‎منبع :

http://www.gaystarnews.com/article/adam-mccabe-comes-out/ gs.voJMRvw

نظرات

نظر (به‌وسیله فیس‌بوک)