او در تیم هایی در  انگلستان (٣.۵ سال)،  تایلند (شش ماه) و  اسلواکی (شش ماه) و همچنین در تیم کالج واسار بازی کرده است.

او اکنون با “انقلاب جورجیا”، یک تیم فوتبال نیمه حرفه ای خارج از  آتلانتا در لیگ برتر فوتبال ملی بازی می کند و همچنین به عنوان یک مدل فعالیت دارد.

و او در حال حاضر آشکارسازی نموده است و داستانش را در یک مقاله قدرتمند در شبکه خبری مینوایلر به اشتراک گذاشته است.

او نوشت :”در حالی که من در سن جوانتری  فوتبال بازی می کردم، من به هم تیمی هایم آشکارسازی نکردم. من حتی تا پایان دبیرستان و آغاز کالج (حدود ١٩ ساله) درباره میل جنسی ام فکر نمی کردم.”

“فوتبال مهمترین چیز بود. تمام چیزی بود که درباره اش فکر می کردم. من با فوتبال زندگی می کردم، نفس می کشیدم، غذا می خوردم و می خوابیدم. و اجازه نمی دادم که هر چیزی مانند یک رابطه یا میل جنسی ام، وارد مسیر اهدافم و رویاهایم بشود.”

“اما درحالی که همچنان از سختی هایی که بر آن غلبه کردم می گویم، گفتگوهای رختکن، که نبود تجربه او با زنان واضح شد و مک کیبل را ناراحت کرد و تلاش او که اجازه نداد رازش فاش شود، او گفت که هرگز مجبور نشد تا خاموش بماند.”

او گفت : “به من در حالی که در  ایالات متحده،  اروپا یا  آسیا بازی می کردم گفته نشد که  میل جنسی دلخواهم را مخفی کنم. به هرحال به عنوان یک ورزشکار  همجنسگرای مرد غریزه طبیعی شما این است که آن را از هم تیمی هایتان، طرفدارانتان و مربی هایتان پنهان کنید.”

“زبانی که در طول تمرین، در اتاق رختکن، و در زمین استفاده می شود، کاملا مردانه و زمان هایی مبتذل و رکیک است. من شنیدم که هم تیمی هایم از زبان  همجنسگراستیز هم در قلمرو فوتبال و هم در زندگی روزانه استفاده می کنند. این سبب می شود که شما واقعا به اطراف خود توجه کنید و به عنوان یک ورزشکار با  هویت جنسیتی مخفی با هر اقدامی بگومگو کنید.”

“من از آنچه که شنیدم هم تیمی هایم می گویند ترسیدم که اساس میل جنسی ام را به اشتراک بگذارم. چه شوخی چه نه، این جمله ها در ذهنتان پیوند می خورد و روشی که شما نسبت به هم تیمی هایتان و در اطرافشان عمل می کنید را شکل می دهد.”

هیچ کدام از هم تیمی های مک کیبل نمی دانست، و او گفت این نسبی بود زیرا او شرمزده، عصبی، و ترسان نبود که در این راه باشد.”

مک کیبل در گفتگو با آوت اسپورتس گفت که او تا وقتی که به آتلانتا بازگشت و از بازی ها موقتا دست کشید تا استراحت کند، هرگز در این راه کاملا احساس تنهایی نکرده است.”

او گفت : “من از زمانی که بازگشتم بسیار رشد و تغییر کردم و در حال حاضر در جایگاهی هستم تا به دیگر ورزشکاران  دگرباش کمک کنم که ممکن است در حال مبارزه باشند.”

“اگر من بتوانم حداقل به فردی کمک کنم که نیاز به راهنمایی، حمایت یا حتی دوستی که با او صحبت کند، دارد، من اینجا هستم.”

ترجمه تخصصی برای دارما و مارتیا: احسان پارسی

ما همه جا هستیم، آزاد و برابر:

فیس بوک ما:

‏‎‏https://m.facebook.com/DharmaMartia

وب سایت ما:

‏http://dharmamartia.org

صفحه خبر وبسایت :

‏http://dmblog.dharmamartia.org/ home

کانال تلگرام ما:

‏https://telegram.me/DharmaMartia

همکاران ما:

‏http://media.hamyaari.ca

‏www.Khodnevis.org

‏https://www.tribunezamaneh.com/archives/author/dharma-martia

‏‎منبع :

http://www.gaystarnews.com/article/adam-mccabe-comes-out/ gs.voJMRvw

نظرات

نظر (به‌وسیله فیس‌بوک)