capture

گروه متنفر مذهبی “یک میلیون مادر” محرومیتی را درباره “اچ اند ام” تولید کننده سوئدی پوشاک چند ملیتی آغاز نمود، این اقدام در پی تبلیغ جدید این شرکت به نام “او یک خانم است” انجام گرفت.

این گروه به این آگهی حمله کردند و از طرفداران شان خواستند تا این تولیدکننده را تحریم کنند. آنها اعلام کردند که “گروه یک میلیون مادر، به روند تفکر شرکت “اچ اند ام” در پشت تبلیغ جدید تلویزیونی شان اطمینان ندارد، اما آنها سعی بر توهین به مشتریان و خانواده ها هستند، کاری که موفق شدند انجام دهند.

تبلیغ تجاری شرکت “اچ اند ام” به نام “او یک خانم است” فردی را به تصویر می کشد که مردی است که لباس زنانه پوشیده است و زنی دیگری که لباس زیر زنانه پوشیده و در پایان دو دختر نوجوان در زیر آب بر هم بوسه می زنند.

“والدین این گونه بازاریابی را نامناسب و غیرضروری یافتند، بویژه از زمانی که بازار “اچ اند ام” بر نوجوانان تمرکز کرده است. شاید تیم بازاریابی “اچ اند ام” فکر کرده اند که این گونه تبلیغ به لحاظ سیاسی درست بود، اما نه تنها این منزجرکننده و برای کودکان گیج کننده است، بلکه بر  دگرباشان فشار وارد می کند.”

جالب توجه است، مردی که در تبلیغ مانند یک زن لباس پوشید، و گروه “یک میلیون مادر” او را مجرم دانست، در واقع “فاطیما پینتو” قهرمان “موای تای” بوکس زنان است که دگرجنس گونه می باشد و خودش را در طیف  تغییر جنسیت قرار نداد.

آنچه که “یک میلیون مادر” در ادامه نفرت ضد دگرباش خود نتوانست از آن شکایت کند، در واقع “هری نف” مدل و بازیگر زن دگرجنس گونه بود.

ترجمه تخصصی برای دارما و مارتیا: احسان پارسی

‏‎ما همه جا هستیم، آزاد و برابر:

‏‎فیس بوک ما:

‏‎‏‎‏https://m.facebook.com/DharmaMartia

‏‎وب سایت ما:

‏‎‏http://dharmamartia.org

‏‎صفحه خبر وب سایت :

‏‎‏http://dmblog.dharmamartia.org/ home

اینستاگرام ما:

‏dharma martia

توییتر ما:http://trans–scribe.blogspot.co.uk/2016/10/one-million-moms-attack-h-over-cis.html

‏@DharmaMartia

‏‎کانال تلگرام ما:

‏‎‏https://telegram.me/DharmaMartia

‏‎همکاران ما:

‏‎‏رسانه همیاری:

‏‎‏http://media.hamyaari.ca

‏‎‏سایت خودنویس:

‏‎‏www.Khodnevis.org

‏‎‏ فضای اختصاصی دارما و مارتیا در تریبون زمانه:

www.tribunezamaneh.com/archives/author/dharma-martia

سایت پلنت ترنسجندر:

‏www.planettransgender.com

‏‎منبع :

http://trans–scribe.blogspot.co.uk/2016/10/one-million-moms-attack-h-over-cis.html

نظرات

نظر (به‌وسیله فیس‌بوک)