capture

کاربران اینترنتی  دگرباش نه تنها بیشتر احتمال می رود که قربانی این گونه پخش پورنوگرافی خود باشند، بلکه بیشتر احتمال می رود که قربانی آزار و اذیت و سواستفاده اینترنتی قرار بگیرند.

برطبق گزارشی از یک مطالعه توسط مرکز پژوهشی نوآوری بهداشت عمومی، گرایش پورن انتقامی، قرار دادن عکس های برهنه با نیمه برهنه یک فرد به صورت اینترنتی بدون رضایت آن فرد است که به صورت سرسام آوری در حال افزایش می باشد.

یک نفر از ٢۵ آمریکایی قربانی پورن انتقامی قرار گرفتند یا با آن تهدید شده اند، اما آمار در مورد کاربران دگرباش بسیار بیشتر است.

این مطالعه یافت که ١٧٪‏ کاربران اینترنت توسط پورن انتقامی مورد تهدید قرار گرفتند با قربانی آن بوده اند، که این آمار در مورد کاربران دگرجنسگرا ٢٪‏ می باشد.

و حدود ۴٪‏ کاربران  ایالات متحده، تقریبا ١٠.۴ میلیون آمریکایی، بوسیله تهدید یا قرار دادن عکس های حساس قربانی پورن انتقامی بوده اند.

“آماندا لنهارت”، پژوهشگری از “موسسه پژوهشی داده ها و جامعه” گفت :” پورنوگرافی بدون رضایت طرفین می تواند تاثیری مخرب و پایدار بر قربانی ها داشته باشد، بنابراین این حیاتی است که ما بفهمیم چقدر این کار عادی است و چه کسی مورد تاثیر قرار گرفته است.”

“یافته های ما نشان می دهد که گروه های ویژه مانند جوانان بزرگسالان و  همجنسگرایان زن،  همجنسگرایان مرد و  دوجنسگرایان آمریکایی نه تنها بیشتر احتمال می رود که قربانی پورنوگرافی بدون رضایت طرفین باشند، بلکه بیشتر احتمال می رود که طیفی از آزار و اذیت و سواستفاده اینترنتی را تجربه کنند.”

“این شامل گونه های دیگر نقض حریم شخصی از جمله نظارت کردن بر فعالیت های آنلاین یا تلفنی، یا داشتن پسوردهای به سرقت رفته یا به زور گرفته شده توسط دیگران می باشد.”

ترجمه تخصصی برای دارما و مارتیا: احسان پارسی

‏‎ما همه جا هستیم، آزاد و برابر:

‏‎فیس بوک ما:

‏‎‏‎‏https://m.facebook.com/DharmaMartia

‏‎وب سایت ما:

‏‎‏http://dharmamartia.org

‏‎صفحه خبر وب سایت :

‏‎‏http://dmblog.dharmamartia.org/ home

اینستاگرام ما:

‏dharma martia

توییتر ما:

‏@DharmaMartia

‏‎کانال تلگرام ما:

‏‎‏https://telegram.me/DharmaMartia

‏‎همکاران ما:

‏‎‏رسانه همیاری:

‏‎‏http://media.hamyaari.ca

‏‎‏سایت خودنویس:

‏‎‏www.Khodnevis.org

‏‎‏ فضای اختصاصی دارما و مارتیا در تریبون زمانه:

www.tribunezamaneh.com/archives/author/dharma-martia

سایت پلنت ترنسجندر:

‏www.planettransgender.com

‏‎منبع :

http://www.gaystarnews.com/article/gay-people-8-times-likely-victims-revenge-porn-straight-people/ gs.DN5EKTg

نظرات

نظر (به‌وسیله فیس‌بوک)