در بزرگترین و باشکوه ترین مراسم حقوق بشر ایران که امشب ۱۸ دی ماه در کرمانشاه برگزار شد، تندیس مهر به «جمشید ممتاز»، «پرویز پرستویی» و «بهمن پرورش» اهدا شد.

 

به گزارش خبرنگار سرویس حقوقی خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا) منطقه کرمانشاه، بزرگترین و با شکوه ترین مراسم حقوق بشر ایران امشب (۱۸ دی ماه) توسط کمیسیون حقوق بشر کانون وکلای دادگستری استانهای کرمانشاه و ایلام در تالار انتظار کرمانشاه برگزار شد.

 

بر اساس این گزارش، در این شب به یاد ماندنی از سه چهره برتر و فعال حقوق بشری در سه حوزه بین المللی، کشوری و منطقه ای (کرمانشاه و ایلام) با اهدای تندیس مهر تجلیل شد.

 

در بعد بین المللی از جایگاه علمی پروفسور جمشید ممتاز، (رییس اسبق کمیسیون حقوق بین الملل سازمان ملل متحد و مولف کتب متعدد در خصوص حقوق بشر و حقوق بشر دوستانه) با اهدای تندیس مهر تجلیل به عمل آمد.

 

در بعد کشوری نیز از پرویز پرستویی به واسطه اقدامات بشردوستانه در کمک به زلزله زدگان آذربایجان شرقی با اهدای تندیس مهر تجلیل شد.

 

همچنین در بعد منطقه ای کانون وکلای کرمانشاه و ایلام، از بهمن پرورش (غواص آبهای آزاد که تا کنون جان افراد بسیاری را از مرگ نجات داده است) نیز با اهدای تندیس مهر تجلیل به عمل آمد.

 

گفتنی است؛ این مراسم با حضور گسترده، وکلا، حقوقدانان، دانشجویان و دوستداران حقوق بشر در کرمانشاه برگزار شد.

نظرات

نظر (به‌وسیله فیس‌بوک)