captureاین ملکه پاپ که در قلب ما جای دارد، ارزش خود را یک بار دیگر با صرف روز شکرگذاری با کودکان بی خانمان که در مرکز جوانان دگرباش زندگی می کنند، اثبات نمود.

“مرکز علی فورنی” در شهر  نیویورک خانه ای برای جوانان دگرباش فراهم می کند و به آنها لوازم مورد نیاز برای زندگی بطور مستقل را می دهد.

در یک سلفی گروهی قابل ستایش، مدونا توضیح داد که او خواست این تعطیلات را با کودکان صرف کند زیرا “هرکس سزاوار این است که به او عشق ورزیده شود و هرکس سزاوار یک خانه است.”

این سازمان زمانی نامگذاری شد که فردی ١٣ ساله پس از اینکه خانواده اش نتوانستند  هویت جنسیتی او را بپذیرند، خانه را ترک نمود. این سازمان با کودکان سراسر نیویورک کار می کند تا یاد بگیرند که چطور بطور مستقل زندگی کنند و بعدا در زندگی بی خانمان نشوند.

این مرکز از جوانان دگرباش در برابر آسیب های بی خانمانی محافظت می کند و آنها را تقویت می کند تا زندگی شان را اصلاح کنند.

“مرکز علی فورنی” هر ساله از بیش از ١٢٠٠ جوان که به دلیل هویت دگرباش شان توسط خانواده شان طرد شده اند مراقبت می کند.

این خواننده بر اینستاگرام خود نوشت : “این مرکز با ابزارهای موجود این جوانان را کمک می کند تا مستقل شوند و مهمتر از آن عشق و حمایتی که از طرف خانوادشان محروم شده اند را برایشان فراهم می کند.

زیرا هرکس سزاوار این است که به او عشق ورزیده شود و هرکس سزاوار یک خانه است.”

این مرکز تقریبا ١۴٠٠ کودک هر سال حمایت می کند، کودکانی که پس از بیرون انداختن از خانه توسط خانواده شان به دلیل نپذیرفتن  هویت جنسی یا جنسیتی شان بی خانمان شده اند.

این مرکز دارای ١٠ خانه سراسر ایالت و یک مرکز خدماتی است که مدونا برای دیدار با بعضی از کودکان وابسته به این خدمات در روز شکرگزاری رفت.

ترجمه تخصصی برای دارما و مارتیا: احسان پارسی

فیس بوک ما:

‏‎‏https://m.facebook.com/DharmaMartia

وب سایت ما:

‏http://dharmamartia.org

صفحه خبر وب سایت :

‏http://dmblog.dharmamartia.org/ home

کانال تلگرام ما:

‏https://telegram.me/DharmaMartia

همکاران ما:

‏http://media.hamyaari.ca

‏www.Khodnevis.org

‏https://www.tribunezamaneh.com/archives/author/dharma-martia

‏‎منبع :

http://www.pinknews.co.uk/2016/11/26/madonna-spent-thanksgiving-with-kids-at-a-lgbt-homeless-youth-centre/?utm source=PNFB&utm medium=SocialFB&utm content=FBMB&utm campaign=PNFacebook

نظرات

نظر (به‌وسیله فیس‌بوک)