کنشگران داوطلب – محک تندیس و لوح افتخار مسئولیت اجتماعی ایران در حوزه رفاه و سلامت اجتماعی را از وزیر کار، تعاون و رفاه اجتماعی دریافت کرد.

mahak2

به گزارش روابط عمومی محک ، اولین همایش ملی نشان مسئولیت اجتماعی ایران یادبود «شهید دکتر فیاض‌بخش» با حضور رئیس جمهور، وزیر کار، تعاون و رفاه اجتماعی، وزیر بهداشت و درمان، وزیر علوم، تحقیقات و فناوری، رئیس دفتر رئیس جمهور، معاون رئیس جمهور در امور زنان و خانواده، مدیران دولتی، صاحبان صنایع و اساتید دانشگاه‌ها روز دوشنبه ۲۴ آبان ۱۳۹۵ در سالن اجلاس سران برگزار شد.

در این همایش که با توجه به بسترسازی و گسترش فرآیندهای ارتقاء سلامت و رفاه اجتماعی در کشور، از طریق مشارکت نهادها و سازمان‌های اجتماعی، عمومی و خصوصی به وسیله تبیین و ترویج مسئولیت اجتماعی در آنان برگزار شد، دبیرخانه همایش رأسا نسبت به انتخاب مؤسسه خیریه محک اقدام و تندیس و لوح افتخار مسئولیت اجتماعی ایران را به نماینده این مؤسسه تقدیم کرد.

مؤسسه مردم‌نهاد محک از سال ۱۳۸۷ به عنوان یکی از پیشگامان ترویج مفهوم مسئولیت اجتماعی در بین سازمان‌های غیر‌دولتی و بنگاه‌های اقتصادی شناخته می‌شود و همواره در تلاش است تا به منظور فرهنگ‌سازی در این خصوص اقدامات مختلفی انجام دهد. نمایشگاه بین‌المللی طراحی پوستر با موضوع سرطان کودک و مسئولیت اجتماعی در سال ۸۹ و سه دوره همایش بین‌المللی مسئولیت اجتماعی شرکت‌ها در سال‌های ۱۳۸۹،۱۳۹۱ و ۱۳۹۳ و همزمان با روز سرطان کودک به منظور نیل به این هدف برگزار شده است.

محک در نظر دارد در بیست و پنجمین سال فعالیت خود چهارمین همایش مسئولیت اجتماعی شرکت‌ها با محوریت تجارب عملی در جامعه مدنی را در بهمن‌‎ ماه سال ۱۳۹۵ با حضور سخنرانان ملی و بین‌المللی و به منظور بررسی چگونگی عملیاتی شدن مسئولیت اجتماعی در شرکت‌ها، زیر‌ساخت‌های مورد نیاز برای عملیاتی شدن مسئولیت اجتماعی در شرکت‌ها، پیوند حسن شهرت، مسئولیت اجتماعی و تداوم سازمان، بررسی تجارب عملی و پروژه‌های پیشنهادی مسئولیت اجتماعی در سطح ملی و بین‌المللی برگزار کند و امیدوار است با اشتراک‌گذاری ظرفیت‌های اجتماعی خدمات حمایتی و درمانی گسترده‌تری به کودکان مبتلا به سرطان در سراسر ایران ارائه نماید.

نظرات

نظر (به‌وسیله فیس‌بوک)

این یک مطلب قدیمی است و اکنون بایگانی شده است. ممکن است تصاویر این مطلب به دلیل قوانین مرتبط با کپی رایت حذف شده باشند. اگر فکر می‌کنید که تصاویر این مطلب ناقض کپی رایت نیست و می‌خواهید توسط زمانه بازیابی شوند، لطفاً به ما ایمیل بزنید. به آدرس: tribune@radiozamaneh.com