capture“تام فورد” طراح مد آمریکایی، کارگردان سینمایی، فیلم نامه نویس و تهیه کننده فیلم اعتراف کرد که او تا زمانی که ١٧ ساله بود، نمی دانست که همجنسگرایی چیست.

این مرد ۵۵ ساله گفت که پیش از اینکه به نیویورک نقل مکان کند، او نمی دانست که این مفهوم وجود دارد و روابط شادی با زنان داشت.

او به این شهر بزرگ رفت امیال جنسی اش را شناخت اما اکنون او شادی را با شوهرش “ریچارد باکلی” یافته است.

او گفت :”تنها زمانی که من ١٧ ساله بودم و به نیویورک رفتم، متوجه شدم که همجنسگرا بودم. پیش از آن، من دوست دخترهایی داشتم، من با آنها شاد بودم و آنها با من شاد بودند. گمان می کنم حتی تصور نمی کردم که همجنسگرایی حتی وجود دارد. سپس به نیویورک رفتم و همجنسگرایی آنجا وجود داشت.”

از هنگامی که فورد به سیب بزرگ (نیویورک) نقل مکان کرد آنجا مستقر شده است و با شریکش یک پسر ۴ ساله به نام الکساندر دارد که تغییری در زندگی برای این زوج است.

این طراح احساس می کند که این تصمیم درستی بود که منتظر بماند تا بعدا در زندگی والدین کودکی شود زیرا وقتی جوان تر بود بسیار مشتاق بود تا از کسی مراقبت کند.

فورد گفت :”من از من بودن خسته شدم و آماده ام تا زمان بیشتری برای فرد دیگری صرف کنم. بدین دلیل است که چرا اکنون از اینکه پدر می باشم شاد هستم. این اتفاق دقیقا زمان درستی در زندگی ام روی داد، من نمی توانستم زمانی که ۴٠ ساله بودم پسری داشته باشم، من احتمالا برای یک چیز بسیار مشتاق بودم.”

او به مجله اسکوایر گفت :”مردم من را به دلیل تعداد حمام های آب داغی که هر روز می گیرم مسخره می کنند. من به پنج تا عادت کرده ام، اما از زمانی که پدر شدم، تنها دو بار حمام آب داغ می گیرم، شایدم سه تا. اما من واقعا نیاز دارم که پس از بیداری در ۶ صبح، یک و نیم ساعت در صبح در وان باشم، فقط دراز بکشم و فکر کنم. این مدیتیشن من است.”

این طراح مد برجسته یک مدافع صریح برای پدیداری دگرباشان و مشارکت در مد شده است و در کمپین مد پاییز ٢٠١۴ او، یک مدل دگرجنس گونه وجود داشت.

ترجمه تخصصی برای دارما و مارتیا: احسان پارسی

فیس بوک ما:
‏‎‏https://m.facebook.com/DharmaMartia
وب سایت ما:
‏http://dharmamartia.org
صفحه خبر وبسایت :
‏http://dmblog.dharmamartia.org/ home
کانال تلگرام ما:
‏https://telegram.me/DharmaMartia
همکاران ما:
‏http://media.hamyaari.ca
‏www.Khodnevis.org
‏https://www.tribunezamaneh.com/archives/author/dharma-martia
‏‎منبع :

http://www.pinknews.co.uk/2016/11/13/tom-ford-didnt-realise-homosexuality-existed-until-he-was-17/

نظرات

نظر (به‌وسیله فیس‌بوک)