یک زوج گاوباز در  استرالیا در حال مبارزه برای برابری ازدواج هستند. capture

دان و میکی، که با هم مزرعه ای را در “ولز جنوبی” اداره می کنند، برای ۶ سال است که با هم هستند و درخواست دارند که رابطه شان مانند رابطه یک زوج  دگرجنسگرا به رسمیت شناخته شود و بتوانند مانند آنها ازدواج کنند.

در ویدیویی که توسط برابری ازدواج استرالیا به اشتراک گذاشته شد، دان توضیح داد که :”شش سال پیش من داشتم در استرالیا سفر می کردم، و در نهایت به شمال کوینزلند آمدم. هنگامی که برای نخستین بار ویکی را دیدم، کمابیش لحظه ای بود، و قطعا فوری جذب او شدم، و این مساله سریعا برای من بسیار جدی شد.”

“مردم به طور کلی هنگامی میکی و من باهم در میان دیگر مزرعه داران زندگی و کار می کنیم، واکنشی نشان نمی دهند و شک زده نمی شوند. ما تنها دان و میکی هستیم، و این ها گله گاو ما هستند. من فکر می کنم آنچه که ما رابطه مان را خوب کرد این است که ما کاملا افراد متفاوتی هستیم و ما با قدرت و ضعف یکدیگر کنار می آییم.”

“تعهد اینجاست، اینکه شما مایل باشید با هم کار کنید و اینکه در هرچه قرار است برایتان پیش آید با هم باشید و بهم کمک کنید و  ازدواج می تواند راهی برای نشان دادن آن باشد. من فکر می کنم که برابری ازدواج تغییری در استرالیا ایجاد خواهند نمود و اینکه افراد دگرباش احساس خواهند کرد که عشق شان مانند عشق هر فرد دیگری بااهمیت است.”

میکی افزود :”ما چیزی بیشتر از فرد دیگری نمی خواهیم، ما تنها همان چیزی را می خواهیم که هر فرد دیگری دارد. ما اکنون صدایمان را یافتیم و ما به جای دیگری نمی رویم. من به مردمی که در مناطق روستایی و منطقه ای زندگی می کنند، اصرار می کنم که شما که نماینده ای در مجلس از حزب ملی یا محافظه کار دارید با نماینده تان تماس بگیرید و به او بگویید :”نه، تو اشتباه گرفتی، مردم مناطق روستایی و منطقه ای مردمی پذیرنده هستند.”

ازدواج همجنس اکنون در استرالیا غیر قانونی است و قرار است یک رای همگانی درباره این مساله برگزار شود که اوایل این هفته لغو شد. فعالان گفتند به متعصبین پلت فرمی خواهند داد تا نفرت شان را بیان کنند.

فعالان دگرباش اکنون امیدوارند که قانون برابری ازدواج می تواند در مجلس تصویب شود نه در رای گیری عمومی.

ترجمه تخصصی برای دارما و مارتیا: احسان پارسی

فیس بوک ما:

‏‎‏https://m.facebook.com/DharmaMartia

وب سایت ما:

‏http://dharmamartia.org

صفحه خبر وبسایت:

‏http://dmblog.dharmamartia.org/ home

کانال تلگرام ما:

‏https://telegram.me/DharmaMartia

همکاران ما:

‏http://media.hamyaari.ca

‏www.Khodnevis.org

‏https://www.tribunezamaneh.com/archives/author/dharma-martia

‏‎منبع :

http://www.gaytimes.co.uk/life/53434/australian-cowboy-couple-explain-marriage-equality-mean/

نظرات

نظر (به‌وسیله فیس‌بوک)