يك زوج گاوباز در  استراليا در حال مبارزه براي برابري ازدواج هستند. capture

دان و ميكي، كه با هم مزرعه اي را در “ولز جنوبي” اداره مي كنند، براي ٦ سال است كه با هم هستند و درخواست دارند كه رابطه شان مانند رابطه يك زوج  دگرجنسگرا به رسميت شناخته شود و بتوانند مانند آنها ازدواج كنند.

در ويديويي كه توسط برابري ازدواج استراليا به اشتراك گذاشته شد، دان توضيح داد كه :”شش سال پيش من داشتم در استراليا سفر مي كردم، و در نهايت به شمال كوينزلند آمدم. هنگامي كه براي نخستين بار ويكي را ديدم، كمابيش لحظه اي بود، و قطعا فوري جذب او شدم، و اين مساله سريعا براي من بسيار جدي شد.”

“مردم به طور كلي هنگامي ميكي و من باهم در ميان ديگر مزرعه داران زندگي و كار مي كنيم، واكنشي نشان نمي دهند و شك زده نمي شوند. ما تنها دان و ميكي هستيم، و اين ها گله گاو ما هستند. من فكر مي كنم آنچه كه ما رابطه مان را خوب كرد اين است كه ما كاملا افراد متفاوتي هستيم و ما با قدرت و ضعف يكديگر كنار مي آييم.”

“تعهد اينجاست، اينكه شما مايل باشيد با هم كار كنيد و اينكه در هرچه قرار است برايتان پيش آيد با هم باشيد و بهم كمك كنيد و  ازدواج مي تواند راهي براي نشان دادن آن باشد. من فكر مي كنم كه برابري ازدواج تغييري در استراليا ايجاد خواهند نمود و اينكه افراد دگرباش احساس خواهند كرد كه عشق شان مانند عشق هر فرد ديگري بااهميت است.”

ميكي افزود :”ما چيزي بيشتر از فرد ديگري نمي خواهيم، ما تنها همان چيزي را مي خواهيم كه هر فرد ديگري دارد. ما اكنون صدايمان را يافتيم و ما به جاي ديگري نمي رويم. من به مردمي كه در مناطق روستايي و منطقه اي زندگي مي كنند، اصرار مي كنم كه شما كه نماينده اي در مجلس از حزب ملي يا محافظه كار داريد با نماينده تان تماس بگيريد و به او بگوييد :”نه، تو اشتباه گرفتي، مردم مناطق روستايي و منطقه اي مردمي پذيرنده هستند.”

ازدواج همجنس اكنون در استراليا غير قانوني است و قرار است يك راي همگاني درباره اين مساله برگزار شود كه اوايل اين هفته لغو شد. فعالان گفتند به متعصبين پلت فرمي خواهند داد تا نفرت شان را بيان كنند.

فعالان دگرباش اكنون اميدوارند كه قانون برابري ازدواج مي تواند در مجلس تصويب شود نه در راي گيري عمومي.

ترجمه تخصصي براي دارما و مارتيا: احسان پارسي

فيس بوك ما:

‏‎‏https://m.facebook.com/DharmaMartia

وب سايت ما:

‏http://dharmamartia.org

صفحه خبر وبسايت:

‏http://dmblog.dharmamartia.org/ home

كانال تلگرام ما:

‏https://telegram.me/DharmaMartia

همكاران ما:

‏http://media.hamyaari.ca

‏www.Khodnevis.org

‏https://www.tribunezamaneh.com/archives/author/dharma-martia

‏‎منبع :

http://www.gaytimes.co.uk/life/53434/australian-cowboy-couple-explain-marriage-equality-mean/

نظرات

نظر (به‌وسیله فیس‌بوک)