capture
مسئولین دو مرد را پس از اینکه عشقشان را به یکدیگر بصورت آنلاین اعلام کردند، بازداشت نمودند.

اوایل این هفته یک زوج همجنسگرا مرد در اندونزی پس از اینکه عکس هایی در فیسبوک به اشتراک گذاشتند که نشان می داد در رختخواب بر یکدیگر بوسه می زنند، بازداشت شدند. در عکس های این دو مرد از استان سولاوسی شمال کشور دیده می شود که آنها درحالی که بالاتنه شان لخت است به یکدیگر بوسه می زنند.

این عنوان بر این عکس نوشته شده است :
“امشب با عشق عزیزم. عشق ما تا ابد ادامه دارد.”

به هر حال، پس از اینکه مسئولین این زوج را که ٢٢ و ٢۴ ساله بودند دستگیر کردند، ادعا کردند که این عکس پورنوگرافی بوده است. پلیس محلی یک بیانیه صادر نمود که تایید می کند آنها این زوج را پس از گزارش هایی درباره “پورنوگرافی دگرباش به شکل دو نفر که درحال عشق بازی هستند” بازداشت نمودند.

برطبق روزنامه “درباره کرواسی”، اگر آنها در مورد قرار دادن موارد شامل هرزگی مجرم شناخته شوند، ممکن است با ٧ سال زندان روبرو شوند.
همجنسگرایی هرگز در این کشور اسلامی غیر قانونی نبوده است، اما گرایش نسبت به افراد دگرباش در سال های اخیر با وجود رشد جمعیت همجنسگرایان بطور پیوسته شدیدتر شده است.

ماه گذشته، اعلام شد که دولت کشور در مورد فرهنگ همجنسگرایی سرسخت تر و سرکوب تر خواهد شد و پس از درخواستی از طرف پلیس، در حال سازمان دهی ممنوعیت جدیدی در مورد “تبلیغ همجنسگرایی” است.

“نور ایزا” سخنگوی وزارت ارتباطات تایید نمود که برنامه هایی مانند “گریندر، بویاهوی” در این کشور مسدود خواهند شد، و ادعا نمود که این برنامه ها در حال ترویج سبک زندگی همجنسگرایی هستند.

مخالفان حقوق همجنسگرایان در این کشور ادعا می کنند که این برنامه ها پایگاهی برای حلقه ی بچه بازی است اما طرفداران حقوق همجنسگرایان می گویند که آنها از یک اسب تروجان استفاده می کنند تا به سانسور همجنسگراستیز اعمال نفوذ کنند.

ایزا گفت این کشور “آغاز به مسدود کردن برنامه های کاربردی نموده که “انحراف های جنسی” را ترویج می کنند.
در ماه آگوست، یک سخنگوی رییس جمهور اندونزی گفت که این کشور جایی برای جامعه دگرباشان ندارد.

ترجمه تخصصی برای دارما و مارتیا: احسان پارسی

فیس بوک ما:
‏‎‏https://m.facebook.com/DharmaMartia/
وب سایت ما:
‏http://dharmamartia.org
صفحه خبر وبسایت :
‏http://dmblog.dharmamartia.org/#home
کانال تلگرام ما:
‏https://telegram.me/DharmaMartia
همکاران ما:

‏http://media.hamyaari.ca

‏www.Khodnevis.org

‏‎منبع :

http://www.pinknews.co.uk/2016/10/13/gay-couple-arrested-over-pornographic-facebook-photos/

نظرات

نظر (به‌وسیله فیس‌بوک)

این یک مطلب قدیمی است و اکنون بایگانی شده است. ممکن است تصاویر این مطلب به دلیل قوانین مرتبط با کپی رایت حذف شده باشند. اگر فکر می‌کنید که تصاویر این مطلب ناقض کپی رایت نیست و می‌خواهید توسط زمانه بازیابی شوند، لطفاً به ما ایمیل بزنید. به آدرس: tribune@radiozamaneh.com