کنشگران داوطلب –  بزرگ‌ترین همایش ملی سازمان‌های مردم نهاد از سوی سازمان داوطلبان جمعیت هلال احمر ۱۹ اسفند ماه در اصفهان و با حضور مدیران بیش از ۳۰۰ سازمان مردم نهاد برگزار می‌شود.

ngo

به گزارش خبرنگار نسیم آنلاین، هدف از برگزاری این همایش مشارکت بیشتر با سازمان‌های مردم نهاد در جهت ارائه خدمات حمایتی و بهداشتی به مردم، جذب و مشارکت بیشتر اعضای داوطلب جمعیت هلال احمر، برنامه‌ریزی جهت ایجاد و پیشبرد سیستم‌های مناسب مدیریت داوطلبان،؛ انعقاد تفاهم‌نامه بین سمن‌ها و سازمان داوطلبان در جهت مشارکت بیشتر فعالیت‌ها و استفاده از توان داوطلبان موجود در سمن‌ها جهت شرکت در حوادث و حمایت فرد به فرد آنان در مدیریت بحران ذکر شده است.

حضور مدیر یکی از سازمان‌های مردم نهاد شهر فلورانس ایتالیا در این همایش از دیگر نکات این گردهمایی محسوب می‌شود.

در این همایش ملی استاندار اصفهان، نماینده ولی‌فقیه در جمعیت هلال احمر اصفهان، فرحناز رافع رییس سازمان داوطلبان و برخی دیگر از مدیران ارشد هلال احمر به سخنرانی خواهند پرداخت.

نظرات

نظر (به‌وسیله فیس‌بوک)

این یک مطلب قدیمی است و اکنون بایگانی شده است. ممکن است تصاویر این مطلب به دلیل قوانین مرتبط با کپی رایت حذف شده باشند. اگر فکر می‌کنید که تصاویر این مطلب ناقض کپی رایت نیست و می‌خواهید توسط زمانه بازیابی شوند، لطفاً به ما ایمیل بزنید. به آدرس: tribune@radiozamaneh.com