22020_10154108546827137_7174307279997573214_n
به گزارش حقوق معلم و کارگر : صبح روز، شنبه سوم مرداد ۹۴، علی پیروز احمدی از اعضای هیات مدیره کانون صنفی معلمان کرج باز داشت شد.وی که قبل ازتجمعات ۳۱تیرماه به پلیس امنیت استان البرز فراخوانده شده بودصبح امروز بامراجعه به این نهاد ، مورد بازجویی قرارگرفت.

پس از اتمام بازجویی ، تحت الحفظ به دادسرای عمومی و انقلاب کرج اعزام شده وپس از بازگشت به پلیس امنیت برای ۲۴ ساعت حکم بازداشت نامبرده صادر و درپلیس امنیت استان البرز دربازداشت شد، درحالیکه از اتهامات نامبرده هیچ گونه اطلاعی دردست نیست.

در روز یکشنبه چهارم مرداد، حوالی ساعت ۱۱ علی پیروز همراه دو مامور با روحیه خوب به دادگاه عمومی و انقلاب کرج مراجعه نمود. پس از طی کردن مراحل اداری، پرونده ی ایشان به شعبه ی ششم ارجاع داده شد. علی رغم اینکه تعدادی از همکاران با فیش حقوقی حقوقی در محل حضور داشتند و منتظر آزادی وی بودند، حوالی ساعت ۱۴ بازپرس شعبه شش و مسئول پرونده وی، به همکاران اعلام نمودند که برای ادامه تحقیق می بایست آقای پیروز به مدت ۲۴ ساعت دیگر همچنان در بازداشت باشند. از سوی دیگر اعلام نمودند که همراهان وی با سندی به ارزش ۳۰ میلیون تومان روز دوشنبه پنج مرداد در دادسرای انقلاب حضور داشته باشند.

نظرات

نظر (به‌وسیله فیس‌بوک)

این یک مطلب قدیمی است و اکنون بایگانی شده است. ممکن است تصاویر این مطلب به دلیل قوانین مرتبط با کپی رایت حذف شده باشند. اگر فکر می‌کنید که تصاویر این مطلب ناقض کپی رایت نیست و می‌خواهید توسط زمانه بازیابی شوند، لطفاً به ما ایمیل بزنید. به آدرس: tribune@radiozamaneh.com