شماری از نیرو های وابسته به سپاه قدس در بلوچستان کشته و زخمی شدند

jeish ald and farsnews

سازمان جیش‌ العدل طی‌ صدور اطلاعیه ای مدعی شد که توانسته است با انجام دو عملیات (در روز پنجشنبه چهارم تیرماه) شانزده نفر از “نیروهای وابسته به سپاه قدس” را از بین ببرد. مطابق این اطلاعیه, تعدادی دیگر از نیرو های نظامی جمهوری اسلامی زخمی و به دو برجک نیز به شدت آسیب وارد شده است. جیش العدل افزوده که با به کارگیری تله های انفجاری توانسته است مانع از رسیدن نیرو های کمکی‌ به محل درگیری شود. در ادامه بیانیه ضمن اشاره به “ظلم ها و بی‌ عدالتی های موجود” به نیرو های نظامی جمهوری اسلامی هشدار داده شده است که “در صورت ترک نکردن منطقه بلوچستان به جهنمی” برای آنان تبدیل خواهد شد.

خبر گزاری امنیتی فارس وابسته به سپاه پاسداران نیز با انتشار خبر اختصاصی ذیل عنوان”ضرب شصت بسیج مردمی بلوچستان به جیش‌ العدل” خبر وقوع این درگیری در منطقه مرزی “آسکان” را تایید و مدعی شده است چهار نفر از اعضای جیش‌ العدل در این درگیری کشته شده اند. جیش‌ العدل در بیانیه خود هر گونه تلفات جانی اعضای خود را تکذیب کرده است.

نظرات

نظر (به‌وسیله فیس‌بوک)

این یک مطلب قدیمی است و اکنون بایگانی شده است. ممکن است تصاویر این مطلب به دلیل قوانین مرتبط با کپی رایت حذف شده باشند. اگر فکر می‌کنید که تصاویر این مطلب ناقض کپی رایت نیست و می‌خواهید توسط زمانه بازیابی شوند، لطفاً به ما ایمیل بزنید. به آدرس: tribune@radiozamaneh.com