جمعی از طلاب با صدور بیانیه ای ضمن حمایت از روشنگری های حجت الاسلام و المسلمین «بجانی»، خواستار برخورد قاطعانه مراجع ذیصلاح با مرجعیت تقلبی لندنی شدند.

در بخش هایی از این بیانیه آمده است: «سال هاست دشمنان اسلام برای مبارزه با اسلام ناب محمدی به این نتیجه رسیده اند که باید طوائف و مذاهب اسلامی را رودرروی هم قرار دهند. در این راستا طی سال های گذشته مثلث شوم سازمان های امنیتی (موساد-سیا-ام.آی.شش) در خاورمیانه اسلامی اقدام به راه اندازی گروه های تکفیری همانند داعش و گروه های افراطی شیعی همانند جریان شیرازی ها نموده است. در این میان بزرگان اهل سنت و شیعه با درایت و روشنگری های امام خامنه ای دست در دست هم داده و حساب خود را از این دو جریان ضداسلامی جدا کرده اند.»

در بخش دیگری از بیانیه مذکور می خوانیم: «امروز که سپاه مشترک ممالک اسلامی در حال مبارزه با داعش هستند، برای مقابله با جریان تشیع انحرافی بایستی مراجع ذیصلاح کشور وارد عمل شوند. در این راستا یکی از روحانیون محترم ضمن هشدار به مردم و مسؤولان، اهمیت این موضوع را یادآور و خواستار برخورد قاطعانه دادگاه ویژه روحانیت با جریان شیعی جعلی و افراطی شده است. پیرو اظهارات ایشان، رسانه های منسوب به جریان شیرازی اقدام به تخریب و هجوم همه جانبه علیه این طلبه انقلابی کرده اند؛ تا جایی که با بیانیه های منتسب به سازمان های جعلی و خودساخته، به دنبال دفاع از جریان تفرقه گر افتاده اند. لذا بر خود تکلیف می دانیم تا ضمن حمایت همه جانبه از این روحانی انقلابی، انزجار خود از جریانات جعلی را ابراز نماییم.»

گفتنی است طی روزهای اخیر پایگاه های اینترنتی متعلق به جریانات شیعه انگلیسی، به صورت هماهنگ با رسانه های بیگانه، حملات پرشدت و هدفمندی را علیه حجت الاسلام و المسلمین «بجانی» دبیر شورای هماهنگی انصار حزب الله شمالغرب کشور ترتیب داده اند.

نامبرده چندی پیش در مراسم سالگرد شهید سیدمجتبی نواب صفوی (اعلی الله مقامه) نسبت به تحرکات شیطنت بار فرقه شیعه نمای انگلیسی هشدار داده بود.

نظرات

نظر (به‌وسیله فیس‌بوک)