عدالت برای ایران، در راستای پیشبرد هرچه بهتر اهداف و برنامه‌هایش از فعالیت‌های داوطلبانه علاقمندان به حوزه حقوق بشر استقبال می‌کند و کارورز می‌پذیرد.

عدالت برای ایران یک سازمان سازمان حقوق بشری غیردولتی غیرانتفاعی است که دفتر آن در لندن مستقر است. فعالیت درباره نقض حقوق اقلیت‌های ملیتی و مذهبی، همجنسگرایان و ترنسجندرها، زنان و کسانی که به دلیل عقاید سیاسی‌شان تحت تعقیب قرار می‌گیرند، از جمله اولویت‌های کاری “عدالت برای ایران” هستند.

کسانی که تمایل به فعالیت در حوزه‌های زیر دارند می‌توانند برای کارورزی در عدالت برای ایران، ثبت‌نام کنند:

– دانشجویان و فارغ‌التحصیلان حقوق برای همکاری در تنظیم گزارش‌های حقوقی به سازمان ملل

– دانشجویان و فارغ التحصیلان حقوق، روزنامه‌نگاری و افراد علاقمند و با تجربه در حوزه حقوق بشر برای تحقیق و تدوین پرونده های حقوقی درباره ناقضان حقوق بشر در ایران

– دانشجویان و فارغ التحصیلان حقوق، روزنامه‌نگاری،ارتباطات، مطالعات زنان، علوم سیاسی، جامعه شناسی، حقوق بشر وافرادی با سابقه فعالیت یا پژوهش در حوزه حقوق بشر برای همکاری در پروژه‌های پژوهشی در زمینه حقوق بشر

– افراد مسلط به زبان فارسی و انگلیسی برای ترجمه از فارسی به انگلیسی و بالعکس و همچنین ویرایش متون ترجمه شده به انگلیسی

– افراد مسلط به کارهای گرافیکی و صفحه‌بندی

– علاقه مندان آشنا به تدوین فیلم و تهیه پادکست

اگر دانش و تجربه فعالیت در این حوزه‌ها را دارید و مایلید که چند ساعت از وقت خود را در ماه صرف فعالیت حقوق بشری کنید، می‌توانید از طریق پست الکترونیکی info@justiceforiran.org با ما تماس بگیرید و سابقه کاری و حوزه مورد علاقه تان را برای ما ارسال کنید.

به افرادی که به مدت سه ماه (دست‌کم هفته ای هشت ساعت) به عنوان کارورز با عدالت برای ایران همکاری کنند٬ معرفی‌نامه و تاییدیه همکاری داده می‌شود. این معرفی‌نامه می‌تواند برای فرصت‌های شغلی و تحصیلی بعدی کارورزان مفید باشد.

نظرات

نظر (به‌وسیله فیس‌بوک)