با دستگیری رهبران کلیسای جماعت ربانی تهران؛ کشیش آوانسیان و کشیش آسریان در طی‌ ۱ سال گذشته با قید وثیقه آزاد شدند و بعد به دادگاه رفتند و اکنون نیز در انتظار جواب به احتمال زیاد حکم‌های سنگین هستند به هر سؤ همگی‌ در دعا هستیم و ایمان داریم خدای ما ؛خدای زنده عیسی مسیح هست این کشیشان با سوابقی که می‌توان گفت به طور متوسط به ۲۰ یا ۳۰ سال می‌رسید توسط نیروهای اطلاعاتی‌ ایران دستگیر شدند چه پیش آماده که این چنین رهبران جمهوری اسلامی به تلاطم افتاده‌اند تا کلیسای جماعت ربانی تهران را بصورت غیر قانونی‌ بسته‌اند نو ایمانان را شکنجه میکنند و اخباری از این دست که همگی‌ در سطر خبرها میبینیم و می‌شنویم؟

جواب این سوال را برادران و خواهران ایمانی‌ من تا حدودی بهتر جواب خواهند داد چون کتاب مقدس به خوبی‌ در حال عمل کردن به وعده‌های خود هست آری وعده خدای زندهٔ ما  مسیحیان خدای محبت که در کتاب مقدس (ارمیا ۴۹_۳۴ )این چنین آماده :من پادشاهان و  رهبران آنها را از بین خواهم برد و تخت خود را در آنجا قرار خواهم داد اما بعدا من رفاه و کامیابی را دوباره به مردم ایلام باز میگردانم (ایلام شامل تمام کشورهای فارسی زبان کنونی است ).

تمام این دستگیریها و بسته شدن کلیساها در ایران و به آتش کشیدن کلیساها در سوریه همه نشانگر از این است که روز به روز بر آمار مسیحیان افزود میشود و مردم بیشتری قالب خود را به عیسی مسیح میدهند و تولد دوباره را دریافت میکنند .

از آنجائی که اسلام و کتابش دروغین است هوادارانش هم به مانند خودش از تعالیم خوبی‌ برخوردار نیستند و خدارا نمی‌شناسند و چون خدارا نمی‌شناسند محبت نیز ندارند و با انسانهای دیگر نیز به همانگونه که در رسانه‌ها دیدیم رفتار می‌کند که حتا قادر به بازگوی آن حوادث نیستم .آنها به خیال خود با از بین بردن کلیسا و مکانهای فیزیکی‌ میتوانند محبت‌ها اکم بین مسیحیان را از بین ببرند  بدن ما مسیحیان هر یک به خودی خود یک کلیسا محسوب میشود در ضمن مسیحیان مجهز به سلاحی هستند که هیچگه بر آن غلبه نخواهد شد  و این سلاح محبت است .(اول قرنتین ۱۳:۸ )نبوت از بین خواهد رفت و  سخن گفتن به زبان‌ها خاتمه یافته و بیان معرفت از میان میرود و اما محبت  هرگز از میان نمی‌رود.

زمانی‌که گفته‌های کتاب مقدس را با عمل دولتمردان ایران و انقلابیون سوریه که بر علیه مسیحیان اقدام میکنند مشاهده می‌کنیم تمام وعدههای خداوند در حل تحقق‌ می‌باشد و این دین دروغین روز به روز در حل منزوی شدن است به آتش کشیدن کلیساها در سوریه تنها نشانگر تعالیم دین اسلام به مسلمانان است و این در نهیات به جلال پیدا کردن خدای ما عیسی مسیح می‌انجامد  همانطور که می‌گوید در انجیل متی (متی ۵ :۳۸ ؛۳۹)  شنیدیید که گفته شده چشم در عوض چشم و دندان در عوض دندان اما من به شما می‌گویم به کسی‌ که به تو بدی می‌کند بدی نکن  اگار کسی‌ بر گونه‌ی تو سیلی‌ زد گونه‌ی خود را به طرف او برگردان این است کلم خدای زندهٔ ما که از هر سؤ نگاه کنیم فقط محبت است.

                      اول قرنتیان ۱۳_۴ محبت بردبار و مهربان است در محبت حسادت و خودبینی و تکبر نیست .

اصغر مهدیزاده.گوتنبرگ سوئد .      ۱۰ سپتامبر ۲۰۱۳

نظرات

نظر (به‌وسیله فیس‌بوک)

این یک مطلب قدیمی است و اکنون بایگانی شده است. ممکن است تصاویر این مطلب به دلیل قوانین مرتبط با کپی رایت حذف شده باشند. اگر فکر می‌کنید که تصاویر این مطلب ناقض کپی رایت نیست و می‌خواهید توسط زمانه بازیابی شوند، لطفاً به ما ایمیل بزنید. به آدرس: tribune@radiozamaneh.com