مفتخریم که پس از بیش از هشت سال فعالیت تاریخ ساز و موفق در عرصه حقوق بشر، شامل حقوق زنان، دگرباشان جنسی و جنسیتی، و علوم و تحقیقات و تکنولوژی، و علی رغم آماج حملات، نا سپاسی ها و اتهامات مهمل و تعقیب و گریزهای ناشی از این فعالیت ها که نه تنها رژیم جمهوری اسلامی ایران را، که بلکه کشورهایی از جمله سوئد و کانادا را عصبانی و مشوش کرد، به فضای مجازی باز گشته و فعالیت های عمومی مان را از سر بگیریم.

باشد که پیگیری های قانونی مان، عوامل و افراد و به اصطلاح سازمان ها و گروه هایی را که موجبات چنین تکدرات خاطری را فراهم آوردند را رسوا کرده و به سزای اعمالشان برساند و نهایتا به زباله دان تاریخ.

صفحه فیسبوکی قبلی دارما و مارتیا اگر چه آنلاین است اما متاسفانه توسط پلیس امنیتی کشور سوئد و کانادا از دسترس مان خارج شد. پیش از و در حین طی مراحل پناهندگی بانو نادیا ذابحی، موسس دارما و مارتیا و مرکز عالی بین المللی حقوق بشر، مدتی سکوت کردیم تا محیطمان را بهتر بشناسیم.امروز باز میگردیم تا باز هم و بلندتر از قبل با گردنی افراشته و سینه ایی ستبر بگوییم که آزاد و برابر زاده شده ایم و هرگز و با هیچ ترفند و نیرنگی از میدان به در نمیشویم.
راه های تماس با دارما و مارتیا به قرار زیر هستند:
ایمیل:
وب سایت:
تلگرام:
t.me/dharm_martia             
واتس اپ (از دکمه روی این صفحه استفاده کنید.)
صفحه خبر به فارسی:
‏ فضای اختصاصی دارما و مارتیا در تریبون زمانه:
 

  به زودی به توئیتر و اینستاگرام هم باز خواهیم گشت.

ما همه جا هستیم، آزاد و برابر:
‏‎فیس بوک ما:

https://www.facebook.com/dharma.martia
وب سایت ما:‏
‏‎‏http://dharmamartia.org
‏‎صفحه خبر وب سایت :
http://news.dharmamartia.org/
اینستاگرام ما:
‏dharma_martia
توییتر ما:
‏@DharmaMartia ‏‎
کانال تلگرام ما:
‏‎‏t.me/dharm_martia
 فضای اختصاصی دارما و مارتیا در تریبون زمانه:
www.tribunezamaneh.com/archives/author/dharma-martia

نظرات

نظر (به‌وسیله فیس‌بوک)