برملا شدن افتضاحی دیگر بر تبهکاری مسعود و مریم رجوی بر علیه «محمد رجوی» جهت اعمال فشار و اعتراف گیری بر از محمد رجوی علیه منتقدین رجوی.

افتضاح کمک مالی یک میلیون یوروئی مریم رجوی و  مجاهدین خلق به حزب دست راستی اسپانیا و آلخو ویدال کوادارس بدون اینکه این حزب حتی یک نماینده در پارلمان داشته باشند و همچنین پرداخت حقوق ماهیانه به سران همین حزب خبر سازشد و تحقیقات در این پرونده مشکوک در پارلمان و…در جریان استِ.

پس از برملا شدن  افتضاح این کمک مالی مشکوک در مجلس اسپانیا، و تحقیقات حول آن …، مریم رجوی و شورای ملی مقاومت در اطلاعیه ایی از آن بعنوان یک « دعوای حقوقی» نام می برد  تا با این نوع ایزگم کنی، جهت بی اطلاع نگه داشتن اعضای مجاهدین خلق در تشکیلات بسته و در حصار اشرف سه درآلبانی که در ماه زیر ۶یورو پول دریافت می کنند دچار تناقضات… نشوند.

امروز هنگامی که می خواستم همین لینک اطلاعیه فوق که مدعی شده بود یک دعوای حقوقی است را در زیر همین پست بگذارم متوجه شدم که این اطلاعیه از سایتی که این اطلاعیه را بعنوان سند گذاشته ام، این اطلاعیه را حذف کرده است و هنگامی که لینک را سرچ می کنم اطلاعیه فوق نمی آید؟

لینک فوق در مقاله«‌اعتراف مریم رجوی به تبهکاری و جاسوسی بر علیه منتقدان» :

لینک اطلاعیه کمیسیون امنیت و ضدتروریسم

https://news.mojahedin.org/i/

این اولین بار نیست که رجوی و مجاهدین خلق بر اثر روشنگری حقایق، اسناد و مدارک و اطلاعیه ها را از سایت های خود حذف می کنند.

 

نوشته  محمد رجوی

در پست فیسبوکی:

اتهام بدون سند به کسی وارد کردن در حداقل های یک جامعه دمکراتیک و آزاد ممنوع می باشد و حتی بعنوان افتراء قابل پیگیری قضایی است. اما قبل از آن، اگر کسی یا سازمانی دارای حداقل پرنسیب های انسانی باشد، نباید چنین کاری را انجام دهد. یادمان نرود که هدف وسیله را توجیه نمیکند. من بنا به پرنسیب های شخصی خودم هرگز نمی توانم ( بدون اسناد محکمه پسند ) به کسی تهمت مزدوری رژیم جمهوری اسلامی را بزنم. اما کسانی هستند که به هر شکل ممکن میخواهند همه را وادار به اینکار کنند. از شما دوستان می پرسم، آیا تحت فشار گذاشتن یک فرد برای اینکه او بیانیه ای را بر ضد منتقدین یک جریان سیاسی امضا کند، کار درستی است؟ آیا شما به این شیوه کار مشروعیت می دهید؟ وقتی این فشار را وارد محیط خانوادگی و کاری شما بکنند، چه عکس العملی نشان خواهید داد؟ مثلا کارفرمای خارجی تان، بنا به دستورات یک سازمان سیاسی، از شما بخواهد علیه فلان شخص نامه بنویسید و او را متهم به مزدوری کنید. و اگر با چنین روشی مخالفت کردید شما را تهدید به قطع حقوق و اخراج کند! مثلا وقتی شما در فیسبوک پُستی می گذارید و نظرات خود را می نویسید، کارفرما بیاید شما را متهم به ” زمینه سازی اقدامات تروریستی” کند. و هنگامی که سندیکا به این وضعیت اعتراض کرده و شما تا پای شکایت پیش میروید، کارفرما در کمال وقاحت و دریدگی تهدید کند: ” اگر به دادگاه بروی من پرونده ای از تو رو خواهم کرد تا پناهندگی و حق اقامتت باطل شود.” براستی بنظر شما، چطور ممکن است یک کارفرمای خارجی به آلت دست یک سازمان سیاسی ایرانی تبدیل شده و خطوط آنها را برای تحت فشار قرار دادن یک عضو سابقشان بکار ببرد؟

!!!.” کارفرمایی که به صراحت میگوید: ” وفاداری به این جریان سیاسی شرط این قرارداد کاری است

دوستان، هموطنان، از شما می پرسم : اگر شما در این وضعیت بودید و به وجدان خود مراجعه میکردید، چکار باید کرد ؟ آیا در برابر چنین تهدیدات و فشارهایی کوتاه آمدن و امضا کردن بیانیه های ننگین و نادرست، انسانیت هر کس را زیر علامت سئوال نمی برد؟ آیا نباید با تمام وجود و به هر بهایی روی اصول و پرنسیب هایمان ایستادگی کنیم؟ و در این راستا مسلما تمامی فشارها را به جان بخریم. برای من این معنی وجدان و انسانیت است.

البته هر کس خودش قاضی شود و نظرش را بیان کند.

 

محمد رجوی

جهت دسترسی به نوشته… می توانید به صفحه فیسبوکی محمد رجوی مراجعه کنید:

https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=2909587005984932&id=100008009839484

 

حقیقت مانا

 

نظرات

نظر (به‌وسیله فیس‌بوک)