مسئولین زندان رجایی شهر در پی ادامه آزار و اذیت زندانیان سیاسی علیرغم نوبت دکتر نامق محمودی در روز دوشنبه از بردن او به بیمارستان فارابی خودداری نمودند وی یک چشم خود را از دست داده و در حال از دست دادن چشم دیگر خود است. لازم به ذکر است وی ۱۵ ماه قبل باید تحت معالجه و درمان قرار می گیرفت ، به دلیل دشمنی مسئولین زندان طی ۱۵ ما گذشته یک چشمش کاملا” نابینا شد ه است.
مرگ پدر مصطفی نیلی
مصطفی نیلی از دستگیر شدگان تظاهرات ۱۳۸۸ که ۵شنبه گذشته پدر خود را ازدست داد علیرغم تلاشهای زیاد وی و طومار زندانیان در جهت گرفتن مرخصی برای شرکت در مراسم فوت پدرش (طبق آیین نامه های داخلی زندان  مرخصی برای زندانیان در مرگ و عروسی نزدیکان صد در صد حق قانونی آنها است.) مسئولین جنایتکار زندان از دادن مرخصی خودداری کردند.
 روز سه شنبه زندانیان بند ۱۳ مراسم باشکوهی برای بزرگداشت پدر وی برگزار کرده و در آخر مراسم سرود خواندند.
 لازم به ذکر است که مادر و پدر بسیاری از زندانیان فوت شده و آنها نتوانستند در مراسم شان شرکت کنند، از جمله مادر رسول بداغی و خالد حردانی که داغ دیدارشان بر دل آنها باقی ماند ، همچنین شاهرخ زمانی نتوانست درعروسی تنها دختر حضور داشته باشد.

نظرات

نظر (به‌وسیله فیس‌بوک)

این یک مطلب قدیمی است و اکنون بایگانی شده است. ممکن است تصاویر این مطلب به دلیل قوانین مرتبط با کپی رایت حذف شده باشند. اگر فکر می‌کنید که تصاویر این مطلب ناقض کپی رایت نیست و می‌خواهید توسط زمانه بازیابی شوند، لطفاً به ما ایمیل بزنید. به آدرس: tribune@radiozamaneh.com