خبر فوری: دیوید بکام اعلام بازنشستگی کرد

مدیران این باشگاه تمایل داشتند تا بکام قراردادش را برای یک سال دیگر تمدید کند اما او تصمیم گرفت تا کفش هایش را بیاویزد

سایت گل- دیوید بکام، هافبک باتجربه پاری سن ژرمن، اعلام کرد که در پایان این فصل از دنیای فوتبال خداحافظی خواهد کرد.

این هافبک باتجربه در ژانویه گذشته با قراردادی ۵ ماهه به پاری سن ژرمن پیوست و مدیران این باشگاه تمایل داشتند تا بکام قراردادش را برای یک سال دیگر تمدید کند.

او کمک کرد تا پاریسی ها برای اولین بار در ۱۹ سال اخیر قهرمان لوشامپیونا شوند اما سرانجام تصمیم گرفت تا به دوران پرافتخار دوران حرفه ای اش پایان بدهد و به این ترتیب دیدار مقابل لورین، آخرین بازی دوران حرفه ای او خواهد بود.

 بکام دوران حرفه ای اش را در منچستریونایتد آغاز کرد و توانست با شیاطین سرخ ۶ بار در لیگ برتر، دو بار در اف ای کاپو یک بار در لیگ قهرمانان به قهرمانی برسد. او در سال ۲۰۰۳ راهی رئال مادرید شد و در آخرین فصل حضورش در این باشگاه قهرمانی در لالیگا را جشن گرفت.

او در سال ۲۰۰۷ راهی ال ای گلکسی شد و با این تیم دو بار قهرمان رقابت های ام ال اس شد. بکام در طول دوران حضورش در گلکسی، دو بار به طور قرضی راهی میلان شد.

او اولین بازیکن انگلیسی است که توانسته در چهار کشور مختلف قهرمانی در لیگ های داخلی را جشن بگیرد.

نظرات

نظر (به‌وسیله فیس‌بوک)

این یک مطلب قدیمی است و اکنون بایگانی شده است. ممکن است تصاویر این مطلب به دلیل قوانین مرتبط با کپی رایت حذف شده باشند. اگر فکر می‌کنید که تصاویر این مطلب ناقض کپی رایت نیست و می‌خواهید توسط زمانه بازیابی شوند، لطفاً به ما ایمیل بزنید. به آدرس: tribune@radiozamaneh.com