درخواست از جامعه جهانی و به‌ویژه از کشورهای متمدن و مسوول

رژیم تبهکار اسلامی در ایران، اپیدمی ویروس  کووید -۱۹ را بهانه ای برای پایان تحریم ها علیه خویش ساخته است. برای پیشبرد این ترفند اکنون تلاش های گسترده ای از سوی جواد ظریف و حسن روحانی و لابی های جمهوری اسلامی در امریکا و اروپا در دست انجام است.

بر هر بیننده هشیار هویداست که این سیاست، یک بهره برداری ابزاریِ جمهوری اسلامی از وجدان جهانی برای دستیابی به توان مالی، با هدف ماندگاری بیشتر می باشد. و این ماندگاری تا به امروز بر دو بنیاد سرکوب ددمنشانه مردم ایران، و پشتیبانی از سازمانهای تروریستی در سراسر جهان استوار بوده است. اکنون اما تنگنای اقتصادی جمهوری اسلامی (برآمده از تحریم ها و ساختار مافیایی آن) با کاهش بهای نفت شدید تر شده و آنرا به آستانه فروپاشی رانده است.

در همین راستا، این خود رژیم اسلامی بود که با قرنطینه نکردن شهر قم و ادامه پروازهای هواپیمایی ماهان به چین و پنهانکاری  درباره گسترش این ویروس مرگبار ( همزمان با سالگرد انقلاب ۵٧ و نمایش انتخاباتی مجلس اسلامی)، آگاهانه به همه گیری ویروس در شهرها و روستاهای ایران دامن زد. در این فرایند، هزاران ایرانی که چهل سال است گروگان های رژیم اسلامی هستند، جان خویش را از دست دادند. با این ترفند اهریمنی، رژیم اسلامی آگاهانه می کوشد تا نگاه جهانی را نرم نموده و دولت آمریکا را در یک تنگنای اخلاقی نهد.

ما به پیروی از منافع ملت ایران و جهان متمدن براین باوریم که هرگونه یاری مالی به رژیم اسلامی چیره بر ایران هیچگونه بهبودی در خدمات درمانی کشور نخواهد داشت و هر دلاری که به رژیم می رسد برای پرداخت دستمزد نیروهای سرکوب و مزدوران تروریست برون مرزی (حزب  الله، فاطمیون، زینبیون، حشد الشعبی، حوثی ها، …) هزینه خواهد شد.

اکنون که این رژیم تروریست  پرور، یاری بشردوستانه امریکا را رد می کند و پزشکان بدون مرز را از کشور برون می راند، و همزمان بی شرمانه سخن از آمادگی به یاری به کشورهای دیگر می برد، از جامعه جهانی درخواست می کنیم که نه تنها تحریم ها را متوقف و یا آسان ننماید، بلکه فراتر حتی مجازات هایی برای رژیم اسلامی، که از یاری بشردوستانه به مردم ایران جلوگیری می کند، وضع نماید.

ادامه فشار بر رژیم، به ملت ایران آسیبی فراتر از آنچه در این چهل سال دوزخ رفته، نمی زند، بلکه بیشتر به آن یاری می رساند تا آزادی خویش را بازپس گرفته و در کشور حکومتی ملی و غیرایدئولوژیک برپانماید. رستاخیز فزاینده ملت ایران در این سال های گذشته و کشتار سراسری هزاران ایرانی بدست اسلامگرایان، درستیِ برآورد این بیانیه را آشکار می سازد.

 

حزب مشروطه ایران ( لیبرال دمکرات)

شبکه فرشگرد

جنبش فر کیانی

جنبش رنسانس (نوزایی) ایرانی

نهم آوریل ٢٠٢٠

 

نظرات

نظر (به‌وسیله فیس‌بوک)