بیست و چهارمین کنفرانس “بنیاد پژوهش های زنان ایران” در ۲۶- ۲۸ جولای ۲۰١۳ درشهرکلن برگزارخواهد شد. کمیته ی برگزارکننده ی میزبان، موضوع زن، تن و اختیار را انتخاب کرده است. سخنرانان به بررسی موارد : حجاب، بکارت، جنسیت و رابطه ی جنسی، گرایش های جنسی و دیگر مسائل حول و حوش تم امسال خواهند پرداخت.

در میان سخنرانان خانمها سوزانه بئِر یکی از قضات سنای اول دادگاه عالی آلمان، آلیس شواتسر فمینیست آلمانی که در در سال ۱۹۷۹ چند روزی مبارزات زنان ایرانی علیه حجاب اجباری را همراهی کردند و همچنین سخنرانانی از فرانسه، انگلستان و ایران مشاهده میشوند. کمیته برگزای با دعوت از امل رمسیس وکیل و فیلمساز مصری قصد دارد تا حاضرین را در جریان تحولات اخیر آن کشور در زمینه زنان قرار دهد. لازم به تذکر است که این گردهمایی با برگزاری میزگردی به مسذله حجاب در کشورهای اسلامی خواهد پرداخت.

برای بدست آوردن اطلاعات بیشتر کلیک کنید

 

 

نظرات

نظر (به‌وسیله فیس‌بوک)

این یک مطلب قدیمی است و اکنون بایگانی شده است. ممکن است تصاویر این مطلب به دلیل قوانین مرتبط با کپی رایت حذف شده باشند. اگر فکر می‌کنید که تصاویر این مطلب ناقض کپی رایت نیست و می‌خواهید توسط زمانه بازیابی شوند، لطفاً به ما ایمیل بزنید. به آدرس: tribune@radiozamaneh.com