ماف نیوز: محکومیت تعزیری چهار شهروند از اهالی سنندج به حبس تعلیقی کاهش یافت. این افراد پیش از این به اتهام “تبلیغ علیه نظام به نفع یکی از احزاب کرد مخالف نظام” هرکدام به یک سال حبس تعزیری محکوم شده بودند.

به گزارش مرکز دموکراسی و حقوق بشر کردستان، محکومیت چهار شهروند از اهالی شهرستان سنندج به نامهای “یادگار جعفری”، “یاسین کریمی”، “هیمن محمدیان” و “پوریا ناصری” در دادگاه تجدیدنظر کردستان از حبس تعزیری به حبس تعلیقی تغییر پیدا کرد.

تلگرام ماف نیوز

این افراد مهرماه ۹۸ از سوی شعبه‌ی اول دادگاه انقلاب این شهر به اتهام “تبلیغ علیه نظام به نفع یکی از احزاب کرد مخالف نظام” هرکدام به یک سال زندان محکوم شده و سپس به حکم صادره اعتراص کرده بودند.

آنها روز شنبه ۲۲ تیرماه بازداشت و روز سه‌شنبه ۲۵ تیرماه، با تودیع قرار وثیقه موقتا آزاد شده بودند.

یادگار جعفری

هیمن محمدیان

+++++++++++++++++++
جهت همکاری با بخش فارسی ماف نیوز و یا به اطلاع رساندن موارد نقض حقوق بشری، میتوانید به تلگرام و یا ایمیل زیر پیام ارسال کنید:
info@mafnews.de

ارتباط با ادمین تلگرام:

https://t.me/mafnews2

نظرات

نظر (به‌وسیله فیس‌بوک)

این یک مطلب قدیمی است و اکنون بایگانی شده است. ممکن است تصاویر این مطلب به دلیل قوانین مرتبط با کپی رایت حذف شده باشند. اگر فکر می‌کنید که تصاویر این مطلب ناقض کپی رایت نیست و می‌خواهید توسط زمانه بازیابی شوند، لطفاً به ما ایمیل بزنید. به آدرس: tribune@radiozamaneh.com