ماف نیوز: یک عضو بومی سپاه پاسداران در شهرستان نقده از اوایل بهار سال جاری از سوی اطلاعات سپاه در سردشت بازداشت و به بازداشتگاه این ارگان در ارومیه منتقل شده است.

به گزارش مرکز دموکراسی و حقوق بشر کردستان، اوایل بهار ۱۳۹۷، «جمال بیگ‌زاده» فرزند عثمان از اهالی روستای دربند از توابع نقده و فرمانده‌ پایگاه بسیج این روستا، توسط اطلاعات سپاه پاسداران در سردشت بازداشت شده است.

تلگرام ماف نیوز
اطلاعات سپاه پاسداران، این عضو بومی سپاه را در حین خروج از ایران در مناطق مرزی سردشت به اتهام نامشخصی بازداشت کرده ‌است.

جمال بیگ‌زاده پس از دستگیری، به بازداشتگاه اطلاعات سپاه در ارومیه منتقل شده و تحت بازجویی قرار دارد.

او تاکنون از ملاقات با خانواده و دسترسی به وکیل محروم بوده و تا لحظه‌ی تنظیم این خبر، از اتهامات مطروحه علیه وی اطلاع دقیقی به دست نیامده است.
+++++++++++++++++++
جهت همکاری با بخش فارسی ماف نیوز و یا به اطلاع رساندن موارد نقض حقوق بشری، میتوانید به تلگرام و یا ایمیل زیر پیام ارسال کنید:
info@mafnews.de

ارتباط با ادمین تلگرام:

https://t.me/mafnews2

نظرات

نظر (به‌وسیله فیس‌بوک)

این یک مطلب قدیمی است و اکنون بایگانی شده است. ممکن است تصاویر این مطلب به دلیل قوانین مرتبط با کپی رایت حذف شده باشند. اگر فکر می‌کنید که تصاویر این مطلب ناقض کپی رایت نیست و می‌خواهید توسط زمانه بازیابی شوند، لطفاً به ما ایمیل بزنید. به آدرس: tribune@radiozamaneh.com