تحصیل بدون سانسور و منطبق با معیارهای علمی بین المللی/ تحصیل آنلاین فراتر از مرزهای جغرافیایی/ مدرک معتبر تحصیلی
اساتید برجسته ایرانی در معتبرترین دانشگاههای دنیا / تدریس به زبان فارسی / رویکرد بینارشته ای / تحصیل رایگان
مهلت ثبت نام تا پایان ماه نوامبر / دهم آذرماه است.

برنامه آموزشی

شرح ساختار و برنامه دوره آموزشی «مطالعات اجتماعی» را می توانید از اینجا دریافت کنید. ویدیوی معرفی کلاسها را می توانید اینجا تماشا کنید. ایران آکادمیا و دوره آموزشی «مطالعات اجتماعی» تحت پروسه ارزیابی و طبقه بندی در کادر European Qualifications Framework – Level 7 در سطح معادل کارشناسی ارشد است و مدرک پایانی دوره نیز بر همین مبنا صادر می گردد. ثبت نام راهنمای «چگونگی ثبت نام» را مطالعه کنید و در این سایت ثبت نام کنید. توضیح: باز کردن حساب کاربری به این معنی نیست که باید بلافاصله درخواست ثبت نام خود را نهایی کنید. شما می توانید در طول مهلت ثبت نام همواره به حساب کاربری خود برای تکمیل درخواست ثبت‌ نام تان مراجعه کنید.

زمانبندی ها

 مهلت درخواست ثبت نام:

ثبت نام یک بار در سال، به مدت یکماه و تا پایان ماه نوامبر ادامه خواهد یافت.

اعلام نتایج:

نتایج بررسی‌ها حداکثر ظرف دو هفته  اعلام خواهد شد.

شروع دوره:

دوره با سه جلسه کلاس پیش نیاز در ماه ژانویه ۲۰۱۹ آغاز خواهد شد. شروع ترم اول از هفته اول فوریه ۲۰۱۹ خواهد بود. طول دوره تحصیلی یکسال است.

پرسش های متداول

۱- آیا تنها لیسانس مرتبط مورد قبول است؟

لیسانس مرتبط مطلوب است اما مطلق نیست. مجموعه مدارک و شرایط شما مورد بررسی قرار می گیرد.

۲- آیا مدرک زبان الزامی است؟

هدف این است که بتوانید منابع ترجمه نشده را مطالعه کنید. از این رو سطح متوسط خواندن زبان برای مطالعه منابع انگلیسی الزامی است. اگر مدرک تافل یا آیلتس ندارید می توانید تست خواندن انگلیسی در سطح متوسط را نزد یک موسسه آموزش زبان در محل زندگی خود انجام دهید، مدارک موسسات زبان پذیرفته می شوند. کسانی که لیسانس ترجمه یا ادبیات انگلیسی دارند و یا در دانشگاههای انگلیسی زبان تحصیل کرده اند نیاز به ارائه مدرک زبان ندارند.

۳- آیا باید ابتدا تست زبان انجام بدهیم و پس از آن درخواست ثبت نام بدهیم؟

خیر، در صورتی که در حال اقدام برای انجام تست خواندن هستید می توانید در قسمت مربوطه در سایت درخواست ثبت نام اطلاع دهید که در حال انجام تست خواندن زبان انگلیسی هستید و تاریخی که انتظار دریافت آن را دارید قید کنید.

۴- اگر مدرک کارشناسی خود را هنوز دریافت نکرده ایم می توانیم تقاضای ثبت نام کنیم؟

بله. چنانچه هنوز مدرک کارشناسی خود را دریافت نکرده اید لطفا تاریخی را که انتظار دریافت آن را دارید قید کنید و ریز نمر اتی که تا زمان تکمیل پرسشنامه کسب کرده اید ضمیمه نمایید.

۵- اگر تحصیل در ایران آکادمیا رایگان است به چه دلیل سالانه ۱۱۰ یورو هزنیه اداری می پردازیم؟

تحصیل در ایران آکادمیا رایگان است به این معنی که شما شهریه نمی پردازید. شهریه واقعی یک سال تحصیلات عالی مبلغ بسیار بالاتری است. هزینه اداری، تنها یک مبلغ حداقلی و مکانیزمی است برای ایجاد نوعی از جدیت و تعهد در دانشجو نسبت به همه آنچه که در اختیار وی قرار می گیرد.

۶- مدرک ایران آکادمیا در چه سطحی است؟

 مدرک ایران آکادمیا درکادر European Qualifications Framework – Level 7 در سطح معادل کارشناسی ارشد است و مدرک پایانی دوره نیز بر همین مبنا صادر می گردد. شرح تکمیلی را در منابع زیر مطالعه کنید:

European Consortium for Accreditation: The Level 7 of the European Union’s European Qualifications Framework (EQF) is compatible with The second cycle (e.g. Master’s degrees) of the Qualifications Framework of the European Higher Education Area. More info: here & here

ایمیل تماس:

 contact@iranacademia.education

لینک صفحه ثبت نام:

 https://iran-academia.com/fa/apply

نظرات

نظر (به‌وسیله فیس‌بوک)

این یک مطلب قدیمی است و اکنون بایگانی شده است. ممکن است تصاویر این مطلب به دلیل قوانین مرتبط با کپی رایت حذف شده باشند. اگر فکر می‌کنید که تصاویر این مطلب ناقض کپی رایت نیست و می‌خواهید توسط زمانه بازیابی شوند، لطفاً به ما ایمیل بزنید. به آدرس: tribune@radiozamaneh.com