روز (۲۴ اکتبر)، بسیاری از سیاستمداران و متحدان دگرباشان جنسی از جمله باراک اوباما و هیلاری کلینتون بسته های مشکوک دریافت کردند. سرویس مخفی و FBI بسته ها را رد یابی کردند و هیچ صدمه ای گزارش نشده است.

مقامات کشف بسته های مشکوک به افراد و ساختمان های زیر را گزارش کردند:

باراک اوباما: ارسال بسته به خانه او در واشنگتن دی سی
هیلاری کلینتون: ارسال بسته به خانه اش در وستچستر نیویورک
جورج سوروس: ارسال بسته به سرمایه گذار و شهردار. این بسته توسط توسط نیروهای امنیتی نیویورک پس از ارسال خنثی سازی شد. 
جان برنان: ارسال بسته حاوی پودر مشکوک و مواد منفجره به دفتر CNN در نیویورک برای رئیس سابق سیا
سن دیگو تریبون / کامالا هریس: ارسال بسته به ساختمان مسکونی سان دیگو تریبون و بعضی از دفاتر کمپانی کامالا هریس، هرچند این بسته مستقیمآ برای هریس فرستاده نشده بود.
اندرو کومو: ارسال بسته مشکوک به فرماندار نیویورک در دفتر منهتن 
اریک هولدر: ارسال بسته مشکوک به دادستان کل سابق

همه این افراد سیاستمداران فعلی یا سابق دموکرات یا شخصیتهای لیبرال هستند. سی ان ان در حال پخش زنده از دریافت بسته های ارسال شده به دفاترشان مطلع شد.

دبی واسرمن شولتز، رئیس سابق کمیته ملی دموکرات، همچنین یک بسته دریافت کرده است. با این حال به نظر می رسید که این بسته برای هولدر فرستاده شده است. برای بسته هایی که به اوباما، کلینتون، هولدر و برنان ارسال شده بودند، دفتر شولتز را به عنوان آدرس بازگشت در نظر گرفته شده بود. FBI همچنین گفت که بیشتر محتوای بسته ها بمب های لوله ایی بوده اند. آنها هنوز مشغول بررسی پودر سفید ارسال شده در این بسته ها هستند.

به گفته AP، رئیس مبارزه با تروریسم در اداره پلیس نیویورک اعلام کرد که بسته ی فرستاده شده به CNN توسط همان فردی فرستاده شده است که به اوباما، کلینتون و سوروس بسته ارسال کرده است.

دوران “تقسیم عمیق سیاسی”:
کلینتون بیانیه ای درباره بسته مشکوکی که به خانه اش فرستاده شده بود، منتشر کرد. او از خدمات مخفی برای واکنش سریع تشکر کرد ه و تأیید کرد که او و خانواده اش “خوب” هستند.

او نوشت: “در زمان دلهره آوری هستیم، اینطور نیست؟ اکنون ما در دوران تقسیم عمیق سیاسی در کشور به سر میبریم. اکنون بیش از هر وقتی باید همه تلاش کنیم تا کشورمان را با هم متحد کنیم. ما همچنین باید کاندیداهایی را انتخاب کنیم که سعی خواهند کرد همین کار را انجام دهند.”

مایک پنس معاون رئیس جمهور در بیانیه ای اعلام کرد که کاخ سفید این اقدامات را به قاطع ترین شکل ممکن محکوم می کند.

ترامپ با نقل قول مجدد بیانیه پنس در مورد بسته ها، نوشت: “من تمام وجود موافقم!”

به روز رسانی: ۱۱:۳۳ صبح PST: یک بسته دیگر در یک مرکز پستی کنگره متوقف شد. منابع به CNN گفته اند که این بسته برای نماینده ماکزین واترز فرستاده شده بوده است. دانالد ترامپ، رئیس جمهور  آمریکا و ملانیا ترامپ، بانوی اول نیز در یک کنفرانس مطبوعاتی ارسال بسته های مشکوک را محکوم کردند.

ما همه جا هستیم؛ آزاد و برابر:

‌‎فیس بوک ما:
‌‌‌‌‏https://m.facebook.com/DharmaMartia
وب سایت ما:‏
‌‌‏http://dharmamartia.org
‌‎صفحه خبر وب سایت :
‏http://news.dharmamartia.org/
اینستاگرام ما:
‏dharma_martia
توییتر ما:
‏@DharmaMartia ‌‎
‌‌‏https://telegram.me/DharmaMartia
‌‎همکاران ما:
‌‌‏رسانه همیاری: ‌‌‏
‏http://media.hamyaari.ca
‌‌‏ فضای اختصاصی دارما و مارتیا در تریبون زمانه:
‏www.tribunezamaneh.com/archives/author/dharma-martia
سایت پلنت ترنسجندر:
‏www.planettransgende

منبع:
https://www.gaystarnews.com/article/obamas-clintons-liberal-allies-suspicious-packages/#gs.odpQuBY

نظرات

نظر (به‌وسیله فیس‌بوک)

این یک مطلب قدیمی است و اکنون بایگانی شده است. ممکن است تصاویر این مطلب به دلیل قوانین مرتبط با کپی رایت حذف شده باشند. اگر فکر می‌کنید که تصاویر این مطلب ناقض کپی رایت نیست و می‌خواهید توسط زمانه بازیابی شوند، لطفاً به ما ایمیل بزنید. به آدرس: tribune@radiozamaneh.com