ماف نیوز: کریم احمدپور در شهرستان سردشت به صورت موقت آزاد شد. اتهامات مطروحه از سوی ارگانهای امنیتی علیه وی مرتبط با احزاب کرد مخالف نظام هستند.

به گزارش مرکز دموکراسی و حقوق بشر کردستان، یک شهروند بازداشت‌شده به نام «کریم احمدپور» از اهالی روستای «بیوران سفلی» از توابع سردشت پس از اتمام بازجویی‌ها آزاد شد.

«کریم احمدپور»


تلگرام ماف نیوز
یک منبع مطلع در این رابطه گفت: «کریم احمدپور به صورت موقت تا هنگام برگزاری جلسه‌ی دادگاه آزاد شده است و اتهامات مطروحه علیه وی مرتبط با احزاب کرد مخالف نظام هستند.»

روز ۲ مهر ۱۳۹۷، کریم احمدپور بدون ارائه‌ی برگه‌ی قضایی در حوالی خیابان فرهنگ از سوی نیروهای وزارت اطلاعات بازداشت و جهت بازجویی به بازداشتگاههای امنیتی این اداره منتقل گردید.

او طی مراحل بازجویی از حق دسترسی به وکیل و ارتباط با خارج از بازداشتگاه محروم بوده است.
+++++++++++++++++++
جهت همکاری با بخش فارسی ماف نیوز و یا به اطلاع رساندن موارد نقض حقوق بشری، میتوانید به تلگرام و یا ایمیل زیر پیام ارسال کنید:
info@mafnews.de

ارتباط با ادمین تلگرام:

https://t.me/mafnews2

نظرات

نظر (به‌وسیله فیس‌بوک)

این یک مطلب قدیمی است و اکنون بایگانی شده است. ممکن است تصاویر این مطلب به دلیل قوانین مرتبط با کپی رایت حذف شده باشند. اگر فکر می‌کنید که تصاویر این مطلب ناقض کپی رایت نیست و می‌خواهید توسط زمانه بازیابی شوند، لطفاً به ما ایمیل بزنید. به آدرس: tribune@radiozamaneh.com