سخنگوی شانزدهمین همایش ملی کمپین حقوق بشر در واشنگتن، دی سی، معاون رئیس جمهور پیشین، جو بیدن گفت که ای کاش زودتر از برابری در ازدواج حمایت میکرد. 

او به مخاطبان در رویداد HRC گفت کi وقتی که او در سال ۲۰۰۸ به عنوان همتای باراک اوباما ثبت نام کرد گفته است: “من به طور مثبت با پرونده (برای برابری ازدواج) برخورد نخواهم کرد، اما اگر از من خواسته شود، سکوت نخواهم کرد”.

بیدن گفت هنگامی که او در نهایت در سال ۲۰۱۲ سخنرانی کرد، “خیلی دیر شده بود.” او در ماه مه سال ۲۰۱۲ در دیدار عمومی با مطبوعات از برابری در ازدواج حمایت کرد و اوباما مدت کمی پس از سخنان او، پیگیری این مساله را آغاز کرد. این موضع موجب شد که آنها در ماه نوامبر به راحتی در انتخابات برنده شوند.

بیدن که یک کاتولیک است، درمورد ترامپ گفت: “باراک و من موافقت کردیم که برای سال اول آرام باشیم تا دولت جدید فرصت آغاز به کار داشته باشد. خدایا من را ببخش،” و سپس علامت صلیب را نشان داد.

آن هاتاوی، بازیگری که جایزه برابری کمپین حقوق بشر را در این مهمانی شام دریافت کرد، امتیازات سفیدپوستان، دگرجنسخواهان و افراد غیر تراجنسی را محکوم کرد. وی گفت: “مهم است که اذعان کنیم به استثنای مرد غیرتراجنسی بودن، همه چیزهایی که با آن متولد شدیم، در مرکز کنونی افسانه مضر و به طور گسترده پذیرفته قرار دارند. این افسانه میگوید که همجنسگرایی تحت الشعاع دگرجنسخواهی قرار میگیرد، تراجنسی تحت الشعاع غیر تراجنسی بودن و همه نژادها تحت الشعاع سفیدپوستی.”

او گفت که او از مردسالازی که در هر روز شاهد آن است، شوکه شده است، اما حضور او در رویداد HRC ایمان وی به بشریت را ترمیم کرده است.

سخنرانی های بیدن، هاتاوی، اریک هولدر، دادستان کل سابق ایالات متحده و چاد گریفین، رئیس HRC، را  میتوانید در زیر ببینید.

 

 

 

ما همه جا هستیم؛ آزاد و برابر:

‌‎فیس بوک ما:
‌‌‌‌‏https://m.facebook.com/DharmaMartia
وب سایت ما:‏
‌‌‏http://dharmamartia.org
‌‎صفحه خبر وب سایت :
‏http://news.dharmamartia.org/
اینستاگرام ما:
‏dharma_martia
توییتر ما:
‏@DharmaMartia ‌‎
کانال تلگرام ما:
‌‌‏https://telegram.me/DharmaMartia
‌‎همکاران ما:
‌‌‏رسانه همیاری: ‌‌‏
‏http://media.hamyaari.ca
‌‌‏ فضای اختصاصی دارما و مارتیا در تریبون زمانه:
‏www.tribunezamaneh.com/archives/author/dharma-martia
سایت پلنت ترنسجندر:
‏www.planettransgende

منبع:
https://www.advocate.com/politics/2018/9/16/joe-biden-wish-id-spoken-earlier-marriage-rights-against-trump

نظرات

نظر (به‌وسیله فیس‌بوک)