جیم پارسونز، بازیگر سریال تئوری بیگ بنگ، در حال ساخت کمدی جدید رنگین کمانی است.

پارسونز قصد دارد پس از ۱۲ سال از ایفای نقش در سریال طولانی مدت تئوری بیگ بنگ، در نقشی متقاوت ظاهر شود. این بازیگر آشکارا همجنسگرا، که به دلیل قراردهای متعدد در شو های کمدی تلوزیونی، یکی از گران ترین ها در برنامه های تلویزیونی است به دلیل قرارداد سودآور خود در این کمیک، در حال برنامه ریزی پروژه های جدید است.

به گزارش Deadline، پارسونز در حال ساخت یک مجموعه کمدی رنگین کمانی جدید است. That’s Wonderful Productions، شرکت تولید کننده پارسونز، از این برنامه جدید حمایت میکند. The Inn Crowd، سریال جدیدی است که پیرامون یک زوج همجنسگرا که در یک شهر کوچک، اقدام به افتتاح یک هتل میکنند، میگردد.

این نمایش که توسط دیوید هولدن نوشته شده است، توسط پرسونز و شوهرش تاد سپیواکدر در حال تولید در NBC است. داستان این مجموعه تلوزیونی، بر اساس داستان واقعی یک هتل در واشنگتن کوچک، در منطقه راپاناک ویرجینیا است که توسط زوج همجنسگرا، پاتریک اوکانل و همسرش رینهارت لینچ اداره می شود.

پارسونز و اسپیواک در سال ۲۰۱۷ ازدواج کردند.

پارسونز در اواخر سال جاری در مورد ازدواجش گفت: “چیزی که من را واقعا غافلگیر کرد، این بود که … شاید به نظر برسد که سنتی هستم یا شاید فقط انسان ام، پی بردن به عمق معنی روز ازدواج بود. ما ازدواج کردیم زیرا این کار برایمان معنی دار بود، اما حضور در جشن عروسی، در مقابل همه عزیزان و خانواده تان، چنان آن روز را برایمان پر معنی کرد، که تنها شاهدان میتوانند به درستی گفته های من شهادت دهند. جشن ازدواج بیشتر از آنچه که فکر میکردم و آماده بودم برایم پر معنی بود. به خصوص وقتی در سنین رشد چنین چیزی ممکن نبود. همجنسگرایان در آن زمان حتی نمی توانستند آنرا تصور کنند. ما از اینکه ازدواج کردیم هیجان زده هستیم، ما آن را انجام دادیم. ازدواج و جشن رسمی عروسی، برایم زنده کننده ارزش های سنتی بود.”

او افزود: “عاشق شدن، پیدا کردن عشق به این شکل، بهترین چیزی بود که در زندگی پیدا کرده ام و به من احساس نزدیکی به خدا را به من می دهد. اولین باری که همسرم را دیدم، هرگز فکر نمیکردم که قرار باشد با او ازدواج کنم. من در رختخوابم درااز کشیدم، چشمانم را بستم اما نه خواب نبودم و احساس سبکی کردم. به خودم گفتم، من نمی دانم دقیقا چه اتفاقی خواهد افتاد، اما به نظر میرسد به چیزی مهم و ابدی رسیده ام. “

ما همه جا هستیم؛ آزاد و برابر:

‌‎فیس بوک ما:
‌‌‌‌‏https://m.facebook.com/DharmaMartia
وب سایت ما:‏
‌‌‏http://dharmamartia.org
‌‎صفحه خبر وب سایت :
‏http://news.dharmamartia.org/
اینستاگرام ما:
‏dharma_martia
توییتر ما:
‏@DharmaMartia ‌‎
کانال تلگرام ما:
‌‌‏https://telegram.me/DharmaMartia
‌‎همکاران ما:
‌‌‏رسانه همیاری: ‌‌‏
‏http://media.hamyaari.ca
‌‌‏ فضای اختصاصی دارما و مارتیا در تریبون زمانه:
‏www.tribunezamaneh.com/archives/author/dharma-martia
سایت پلنت ترنسجندر:
‏www.planettransgende

منبع:
https://www.pinknews.co.uk/2018/09/14/big-bang-theory-jim-parsons-new-gay-tv-comedy/

نظرات

نظر (به‌وسیله فیس‌بوک)