یکی از پرطرفدارترین مجلات عروس استرالیا – White – برای خودداری از انتشار محتوای رنگین کمانی، مورد انتقاد شدید قرار گرفته است.

برخی از نویسندگان White در اعلامیه ایی عمومی گفته اند که سردبیران این مجله مطالب ارائه شده توسط آنها در رابطه با ازدواج همجنسگرایان را نادیده گرفته اند. سردبیر این مجله حتی به یکی از عکاسان گفته است: “ما در این مرحله ازدواج های همجنسگرایان را به اشتراک نمی گذاریم”.

سال گذشته استرالیا پس از یک بررسی پستی، که موافقت ۶۲ درصدی استرالیایی هایی را از برابری در ازدواج نشان داد،  ازدواج همجنسگرایان را قانونی کرد.

اما White که هیچ وقت ازدواج همجنسگرایان را پوشش نداده است، در مورد ازدواج های همجنسگرایان سکوت کامل اختیار کرده است. از آن زمان تا به حال هیچ محتوای رنگین کمانی، چه از طریق تبلیغات، داستان های خاص و یا عکس، منتشر نشده است.

زوج متاهل لوقا و کارلا بیورل در سال ۲۰۰۷، White را راه اندازی کردند زیرا آنها وسواس خاصی به روی تغییر فرهنگ عروسی و بازگرداندن معنا به ازدواج دارند. آنها ظاهرا همیشه به توانایی بشریت و ارزش جامعه اعتقاد داشته اند. کارلا به عنوان ویراستار White کار می کند.

“ما در این مرحله ازدواج همجنسگرایان را به اشتراک نمی گذاریم”:
لارا هوتز، عکاس لزبین، به طور مرتب عکس های روی جلد این مجله را عکاسی کرده است. هوتز و همکاران دیگرش می گویند که ویراستاران وقتی که سعی کردند محتوای رنگین کمانی ارائه دهند، آنها را نادیده می گیرند.

به گزارش آسوشیتد پرس (AAP) استرالیا، هوتز، که با همسرش ازدواج کرده است، گفت که پس از این مساله، از ویراستاران مجله پرسیده است که آیا ازدواج همجنسگرایان را پوشش میدهند یا نه.

او در پاسخ یک پیامک دریافت کرد که میگفت: “ما در این مرحله ازدواج هنجنسگرایان را به اشتراک نمی گذاریم”.

هوتز گفت که نگرش آنها تبعیض آمیز و مضر است.

بر اساس گزارش ها، دیگر تبلیغ کنندگان، همکاران، عکاسان، فیلم سازان و چهره های مشهور تجربیات خود را با کار با White به اشتراک گذاشته اند.

عکاس و تبلیغ کننده اونا جانزن می گوید: “اگر می دانستم از SSM (ازدواج همجنسگرایان) پشتیبانی نمی کنند، تصمیم به اختصاص بخش عمده بودجه بازاریابی ام در این مجله نمیگرفتم.”

هاتز استدلال کرد که نمیخواهد زوج بیورل را مجبور کند که مانند او فکر کنند. اما گفت که بر این باور است، مردم و تبلیغ کنندگان در این مجله باید موضع سردبیر آن در رابطه با ازدواج همجنسگرایان را بدانند.

ما همه جا هستیم، آزاد و برابر:

‌‎فیس بوک ما:
‌‌‌‌‏https://m.facebook.com/DharmaMartia
وب سایت ما:‏
‌‌‏http://dharmamartia.org
‌‎صفحه خبر وب سایت :
‏http://news.dharmamartia.org/
اینستاگرام ما:
‏dharma_martia
توییتر ما:
‏@DharmaMartia ‌‎
کانال تلگرام ما:
‌‌‏https://telegram.me/DharmaMartia
‌‎همکاران ما:
‌‌‏رسانه همیاری: ‌‌‏
‏http://media.hamyaari.ca
‌‌‏ فضای اختصاصی دارما و مارتیا در تریبون زمانه:
‏www.tribunezamaneh.com/archives/author/dharma-martia
سایت پلنت ترنسجندر:
‏www.planettransgende
منبع:
https://www.gaystarnews.com/article/top-selling-bridal-magazine-wont-allow-same-sex-couples-in-its-publication/#gs.Fx1wUrw

نظرات

نظر (به‌وسیله فیس‌بوک)