بریتنی اسپیرز با انتشار عطر غرور خود، یک بار دیگر با جمع آوری کمک مالی برای گروه تبلیغاتی و رسانه ای گلاد ، به جامعه دگرباشان جنسی کمک می کند.

بریتنی اسپیرز در روز (۳ آگوست) و پیش از اجرای برنامه در جشن غرور برایتون، با همکاری Superdrug نسخه غرور عطر محبوبش فانتزی را منتشر میکند.

£ ۱ از خرید هر عطر به GLAAD داده میشود. این موسسه خیریه امیدوار است که با به تصویر کشیدن روایت دگرباشان جنسی در رسانه ها، درک افراد از دگرباشان جنسی را به چالش بکشد.

پیش از اجرای برنامه در جشن غرور برایتون:

در حالی که این خبره بیشتر از سوی طرفداران بی شمار بریتنی اسپیرز مورد استقبال قرار گرفته است، همه از این تصمیم خوشحال نیستند.

بعضی از مردم از این که این عطر فقط در انگلستان عرضه میشود، ناراحت هستند. اما دیگران نگرانی های جدی را در مورد تخصیص تنها ۱ پوند از مجموع ۴۰ پوند به خیریه ابراز کرده اند. این مبلغ تنها ۲.۵٪ از درآمد حاصله از فروش این عظر است.

بنیانگذار گروه حمایت از اهداء خون آزادی، اتان اسپیبی، تویتر نوشت: “درست است که تنها ۱ پوند  از هر ۴۰ پوند به یک موسسه خیریه امور دگرباشان جنسی+ می رسد، اما من مطمئن هستم که همه ما با آن موافق هستیم؛ زیرا همه ما از حامیان بریتنی اسپیرز هستیم.”

او چنین ادامه داد: “شما فکر می کنید که هنرمندی ۲۲۰ میلیون دلاری که محصولی را در بزرگترین مغازه های خیابان های لوکس بریتانیا عرضه می کند انتظار دارد که ۹۰ درصد از سود فروش آن محصول به خیریه برسد؟”

یکی دیگر از کاربران افزود: “آیا شما توانایی اهداء مبلغی بیشتر به هنگام خرید این عطر با به یک موسسه خیریه مستقر در بریتانیا را ندارید؟ نهایتا همه شما ” عشق و برابری ” را در انگلستان جشن میگیرید.”

اما به نظر نمی رسد که تنها موضوع نارضایتی این نیست. عطر اصلی فانتزی نیز در Superdrug به قیمت ۱۸ پوند فروخته می شود …. در واقع، به نظر می رسد قیمت تمام نسخه های دیگر عطر فانتزی از ۴۰ پوند کمتر است.

ما همه جا هستیم، آزاد و برابر:

‏‎فیس بوک ما:

‏‎‏‎‏https://m.facebook.com/DharmaMartia ‏‎

وب سایت ما:‏
‏‎صفحه خبر وب سایت :
اینستاگرام ما:
‏dharma_martia
توییتر ما:
‏@DharmaMartia ‏‎
کانال تلگرام ما:
‏‎همکاران ما:
‏‎‏رسانه همیاری: ‏‎‏
‏‎‏ فضای اختصاصی دارما و مارتیا در تریبون زمانه:
سایت پلنت ترنسجندر:
منبع:
 

نظرات

نظر (به‌وسیله فیس‌بوک)