ویدیوی ده ثانیه ایی از مردی که بر روی خطوط عابر رنگین کمانی تف می کند بیش از ۱۰۰،۰۰۰ بار مشاهده شده است.

کورنر برو، شهری کوچک با جمعیتی ۲۰،۰۰۰ نفری دراستان نیوفاندلند و لابرادور کانادا است. در سال ۲۰۱۶، این شهر کوچک به عنوان بخشی از جشن غرور خود، دو گذرگاه رنگین کمانی نصب کرد.

لین اسپکتور، مچ مردی سفید پوست با کلاهی سفید بر سر را در فیلمی ویدئویی در حالیکه در حال عبور از گذرگاه رنگین کمانی به آن تف میکند، گرفته است. دراین ویدئو، یک زن این مرد را همراهی میکند.

Took the time to let this couple cross the road and the man took the time to spit on the rainbow crosswalk. Take note he also didn’t walk on it. There’s still a long way to go…

Publicerat av Lane Specker Måndag 16 juli 2018

اسپکتور نوشت: “برای این زن و شوهر عبور از گذرگاه زیاد طول کشید و مرد این زمان را برای تف کردن به گذرگاه رنگین کمانی استفاده کرد. دقت کنید که او حتی به روی خطوط عابر رنگین کمانی پا نگذاشت. راه طولانی برای تغییر پیش رو داریم.” 

در حالی که ممکن است این مرد مقصود خاصی از تف کردن به گذرگاه رنگین کمانی نداشته، راه نرفتن او بر روی خطوط عابر و تف کردن در جهت همسرش، بسیاری را متقاعد به اینکه او دقیقا می داند چه کاری را انجام می دهد، کرده است.

استفن دون، کارگردان فیلم Closet Monster میگوید:، “به نظر عمدی است.” این کارگردان همچنین فیلم “Canadian Heritage Minute” را با روایتی رنگین کمانی ساخته است.

او گفت: “من شخصا واقعا در مورد این رفتار ناراحت هستم … و ناراحتی من تنها به این دلیل نیست. من در سنت جان [در نیوفاندلند و لابرادور]، زمانی که خشونت گسترده ایی بر دگرباشان جنسی میرفت، بزرگ شدم و امروز هنوز راه زیادی پیش رو داریم”.

ما همه جا هستیم، آزاد و برابر:

‏‎فیس بوک ما:

وب سایت ما:‏
‏‎صفحه خبر وب سایت :
اینستاگرام ما:
‏dharma_martia
توییتر ما:
‏@DharmaMartia ‏‎
کانال تلگرام ما:
‏‎همکاران ما:
‏‎‏رسانه همیاری: ‏‎‏
‏‎‏ فضای اختصاصی دارما و مارتیا در تریبون زمانه:
سایت پلنت ترنسجندر:

منبع:
https://www.lgbtqnation.com/2018/07/video-man-spitting-rainbow-crosswalk-gone-viral/

نظرات

نظر (به‌وسیله فیس‌بوک)