پس از سال ۲۰۱۷ که مادرید میزبان جشن غرور دگرباشان اروپا بود، امسال سوئد زیبا، میزبان و محل برگزاری جشن غرور اروپا است. سوئدی ها، برای جشن گرفتن جامعه جهانی دگرباشان جنسی به بهترین شکل،تلاشی مضاعف کرده اند.

این تلاش مضاعف، شامل برگزاری جشن غرور اروپا در دو شهر استکهلم و گوتنبرگ است بنابراین حداقل دو بار برای ملاقات با پرچم رنگین کمان، دوستداران خانواده رنگین کمانی ها ، نمایشگاه های سرگرم کننده، و فیکا – سنت سوئدی در دورهمی به صرف قهوه – آماده باشید.

پایتخت سوئد جشن غرور را از ۲۷ ژوئیه تا ۵ آگوست برگزار خواهد کرد. گوتنبرگ، یکی از بزرگترین شهرهای جنوب سوئد، جشن غرور را از ۱۴ تا ۱۹ آگوست برگزار خواهد کرد. انتظار می رود ۱۵ روز کامل برای لذت بردن از برنامه های تدارک دیده شده، از اجراهای هنرمندان شناخته شده تا سمینارها و کارگاه های مهم در اختیار شرکت کنندگان قرار بگیرد.

جشن افتتاح جشن غرور در استکهلم:

پیا سوندهگ، فوتبالیست و مربی پیشین و اسکی باز آلپ، آنیا پارسون، در تاریخ ۱ آگوست نقش اصلی را در افتتاحیه جشن غرور استکهلم بازی خواهند کرد. دو ورزشکار آشکارا لزبین به سخنرانی در مراسم افتتاحیه در پارک غرور که توسط ساگا بکر بازیگر تراجنسی، میزبانی میشود، خواهند پرداخت.

علاوه بر این، گروه کر رنگین کمانی استکهلم و گروه کر موزه ABBA به اجرای برنامه خواهند پرداخت.

شب موسیقی با کنچیتا:

در چهارم آگوست شب موسیقی با حضور کنچیتا برگزار خواهد شد. کنچیتا برنده مسابقه یوروویژن سال ۲۰۱۴، سفیر جشن غرور دگرباشان اروپا سال ۲۰۱۹ در وین است.

او میگوید: “من بی صبرانه منتظرم تا به استکهلم بازگردم تا در برابر شرکت کنندگان جشن غرور دگرباشان اروپا برنامه اجرا کنم. من به خاطر عشق، شادی و انرژی که آخرین بار دریافت کردم، دوباره امیدوارم دوباره یک شب فوق العاده داشته باشم. “

شب موسیقی در پارک غرور هنرمندان دیگری از جمله EuroPride Eleni Foureira، Kati Wolf و Lindsay Dracass را به خود خواهد دید. همچنین یک اجرای اپرایی از ریکارد سدربری به همراه خوانندگان Valdaro، Medborgarbandet، Arrhult، ionnaalee، Among Dragons و Drag queens ارائه خواهد شد.

علاوه بر این، جشن غرور اروپا، شامل رویدادهای سرگرم کننده شامل کمدی ایستاده با پرنیلا همارگرن، هانا پترسون، جیمز لورین مک دونالد و موا سون خواهد بود.

در بخش جدی تر برنامه، شرکت حقوقی Folkets Juristbyrå به شرکت کنندگان مشاوره حقوقی رایگان ارائه خواهد داد.

جزییات بیشتر در مورد جشن غرور استکهلم را میتوانید در اینجا مطالعه کنید.

استکهلم و رژه غرور گوتنبرگ:

شهر گوتنبرگ سالانه در ماه مارس جامعه دگرباشان جنسی را به خود می بیند و متحدان این جشن در روز ۵ اوت به خیابان های پایتخت می روند. اولین قسمت رژه غرور امسال در استکهلم، راس ساعت ۱ بعد از ظهر، آغاز میشود.قسمت دوم، در روز ۱۸ آگوست و راس ساعت ۳:۳۰ بعدازظهر در گوتنبورگ ادامه می یابد. این رژه با یک نمایش دیدنی واجرای برنامه ستاره بین المللی در Götaplatsen، بزرگترین میدان شهر گوتنبورگ با ظرفیت ۸۰،۰۰۰ تماشاگر، به پایان خواهد رسید.

باناناراما در گوتنبرگ:

گوتنبرگ هنرمندان زیادی را در طول جشن غرور به خود خواهد دید. گروه افسانه ایی باناناراما که در سال ۱۹۸۰ با داشتن اعضای زن، به شهرت رسید، کنسرت ویژه ای شامل ونوس و پیاده روی در آفتاب را در پارک تفریحی لیسببری اجرا خواهد کرد.

سیلوانا امام، خواننده لزبین سبک رپ در روز ۱۶ اوت در Götaplatsen به اجرای برنامه خواهد پرداخت.

برنامه کامل جشن غرور دگرباشان شهر گوتنبرگ را اینجا بخوانید.

آیا چیزی عاشقانه تراز رژه رفتن در جشن غرور در کنار عشق زندگی تان وجود دارد؟ بله: ازدواج در حین جشن غرور.

کسانی که مایل به نامزدی و ازدواج در جشن غرور شهر گوتنبرگ هستند می توانند این کار را از ۱۴ تا ۱۹ آگوست انجام دهند. به منظور اراده خدمات به این افراد، کیوسکی در طول جشنواره از ساعت ۲ تا ۷ بعد از ظهر در چادر Kyrkan på Europride در پارک غرور در Kungstorget و در کلیسای جامع شهر Domkyrkan ارائه می شود.

کاملا آماده نیستید و یا قبلا ازدواج کرده اید؟ خدمات تجدید پیمان عشق، نامزدی و تحکیم دوستی نیز اراده میشود!

ما همه جا هستیم، آزاد و برابر:

‏‎فیس بوک ما:

وب سایت ما:‏
‏‎صفحه خبر وب سایت :
اینستاگرام ما:
‏dharma_martia
توییتر ما:
‏@DharmaMartia ‏‎
کانال تلگرام ما:
‏‎همکاران ما:
‏‎‏رسانه همیاری: ‏‎‏
‏‎‏ فضای اختصاصی دارما و مارتیا در تریبون زمانه:
سایت پلنت ترنسجندر:

منبع:
https://www.gaystarnews.com/article/europride-goes-double-this-year-with-celebration-in-stockholm-and-gothenburg/#gs.VeX3QCU

نظرات

نظر (به‌وسیله فیس‌بوک)