این روزها شاهد افشاگری ها و انتقادات صادق زیباکلام علیه دولت آخوند روحانی هستیم، همان مزدوری که چندین سال است با استفاده از رانت و باندبازی در سمت استاد دانشگاه و هئیت علمی به اظهارنظرهای آبکی و مزدورانه می پردازد.

 این مزدور رژیم آخوندی با تحلیل های تابو شکن و حمایت های ریاکارانه از شاهنشاه پهلوی سعی داشت تا وجه ای در میان مردم داشته باشد. صادق زیباکلام زمانی جزو باند هاشمی رفسنجانی بود در همان ماه های اول انقلاب مبلغ ۶۰میلیون تومان بالا کشید و با توجه به اخلاق موذیانه اش و نیز حمایت اعضای باند هاشمی از وی، صحبتی از آن دزدی ۶۰میلیونی نشده است این مبلغ بغیر از حقوق های میلیونی است که از دانشگاه گرفته است.

ولی این اواخر صادق زیباکلام سعی در لاپوشانی دزدی اوائل انقلابش دارد و مدام از حفظ نظام صحبت میکند تا بتواند اذهان عمومی را از آن پرونده دور نگه دارد.

این روزها ولی صادق زیباکلام با چرخشی ۱۸۰ درجه ای از حامی آخوند روحانی به منتقد درجه یک او تبدیل شده است و مدام به روحانی و عملکردش انتقاد میکند و تلاش‌های مکررش برای حفظ نظام آخوندی برای پرت کردن حواس مردم است دزدی و مال مردم خوری او فقط به اوائل انقلاب ختم نمی شود بلکه میلیاردها تومان کمک های مردمی برای زلزله زدگان کرمانشاه (سند موجود) هنوز در حسابش جا خوش کرده و سودش را از بانک میگیرد.

تا الان فکر کرده اید ۶۰میلیون تومان اوائل انقلاب حدود ۶۰۰۰ هزار میلیارد پول می شود.

آقای زیبا کلام شرمت باد

 

نظرات

نظر (به‌وسیله فیس‌بوک)