غرور دگرباشان در لندن یک آگهی فوق العاده عاطفی منتشر کرده است که بینندگان را از مجذوب خود میکند. این اولین باری است که کانال ۴ در تلویزیون ملی انگلیس با فیلمی رنگین کمانی به مناسبت جش غرور دگرباشان لندن نمایش میدهد.

فیلم کوتاه Pride in London، که همه بازیگرانش از اعضای جامعه دگرباشان جنسی هستند، با توصیفی پر احساس از ماورای رنگین کمان، اشک به چشمان تماشاگران می آورد. در بین بازیگران این فیلم ، زوج تراجنسی، جیک گریف و هانا وینب بورن، که در اوایل سال جاری ازدواج کردند، دیده میشوند.

هدف از این ویدیو به تصویر کشیدن واقعیت زندگی اعضای جامعه رنگین کمانی و معنای جشن غرور دگرباشان برای آنهاست.این فیلم دیروز (۲۱ ژوئن) در ساعت ۶:۵۵ دقیقه، از کانال چهار پخش شد.

این ویدئو را در زیر میتوانید مشاهده کنید:

حیوانات خانگی بیش از مردم:

جشن غرور دگرباشان در لندن در یک نظرسنجی از جامعه رنگین کمانی و دگرجنسخوا خواست که سه مسئله ایی را که بیش از هر چیز برای آنها اهمیت دارد را معرفی کنند. نتایج نشان داد که اکثریت انگلیسی ها به حقوق حیوانات بیشتر از تحمل دگرباشان جنسی و شمول آنها  اهمیت می دهند.

در واقع تنها ۳ درصد از افراد مستقیما در مورد حقوق برابر برای دگرباشان جنسی نگرانی نشان دادند. ابن در حالی است که تنها ۲ درصد برابری جنسیتی را به عنوان یک نگرانی مطرح کردند. از سوی دیگر، دگرباشان جنسی به ترتیب ۴۴ و ۲۲ درصد به مساله حقوق شان علاقه نشان دادند.

علاوه بر این، تحقیقات انجام شده با همکاری با YouGov، نشان داده است که بیش از یک در بین هر ده مرد همجنسگرا (۱۲٪) و تقریبا یک پنجم زنان همجنسگرا (۱۷٪) نزذ خانواده هایشان آشکارسازی نکرده اند. این آمار برای پاسخ دهندگان دوجنسگرا به (۴۶٪) و افراد بدون نیاز جنسی / دگرباش / همه جنسگرا /polysexual به (۴۰٪) افزایش میابد.


آزار کلامی یک نفر از هر سه نفر دگرباش جنسی:

ترس از آشکارسازی دگرباشان جنسی را به شدت تحت تاثیر قرار میدهد، چنانکه ۸۴ درصد از پاسخ دهندگان با این مساله که زندگی کردن هویت واقعی شان بسیار از شرایط افراد دگرجنسخوا دشوارتر است، موافقند. به طور مشخص، ۴۴ درصد از دگرباشان جنسی تهدید شده اند و یک سوم از افراد (۴۶ درصد) در طی سال گذشته مورد آزار و اذیت کلامی قرار گرفته اند.

شهردار لندن صدیق خان، در تفسیر این گزارش، گفت: “ما راه طولانی را در مسیر مبارزه برای حقوق دگرباشان جنسی طی کرده ایم، اما هنوز نمیتوانیم از نتایج حاصل شده خوشحال باشیم چرا که بسیاری از مردم در شهر ما هنوز با تبعیض و تعصب تنها به دلیل جنسیت و هویت خود مواجه هستند. رژه افتخار یک فرصت عالی برای ماست تا با هم متحد شویم و سهمی که جامعه رنگین کمانی در جامعه لندن و زندگی ما ایفا میکند را جشن بگیریم. . من می دانم که این بار هم، مثل دیگر دفعات لندن نشان می دهد که شهری است برای هر همه، بدون در نظر گرفتن سن، نژاد، مذهب، معلولیت، جنس یا جنسیت. “

 

جشن غرور دگرباشان برای شما به چه معنی است؟

پیرو موضوع انتخاب شده برای جشن غرور دگرباشان سال جاری لندن که همان (PrideMatters) اهمیت جشن است، برگزارکنندگان جشن غرور دگرباشان این شهر از جامعه رنگین کمانی و حامیانشان خواست که معنی این جشن را توصیف کنند.

این نظرسنجی که در اوایل سال جاری انجام شد، نشان داد که غرور بیش از یک نمایشی سالانه و رنگارنگ است. این جشن برای ۷۸٪ از جامعه رنگین کمانی ، تنها یک جشن است، در حالی که برای ۶۲٪ از آنها به معنای تنوع است.

برگزارکنندگان جشن غرور دگرباشان در لندن با انتخاب بهترین پاسخ ها ، آنها را برای نمایش در طول رژه امسال و به روی تابلوهای تبلیغاتی چاپ کرد. محبوب ترین واژه ها نیز چاپ شده و در فروشگاه Pop-up Pride در Soho برای خرید قابل دسترسی است.

ما همه جا هستیم، آزاد و برابر:

فیس بوک ما:
https://m.facebook.com/DharmaMartia
وب سایت ما:
http://dharmamartia.org
صفحه خبر وب سایت:
http: / /news.dharmamartia.org/
اینستاگرام ما:
dharma_martia
توییتر ما:
@DharmaMartia
کانال تلگرام ما:
https://telegram.me/DharmaMartia
همکاران ما:
رسانه همیاری:
http://media.hamyaari.ca
سایت خودنویس:
www.Khodnevis.co
فضای اختصاصی دارما و در مارتیا تریبون زمانه:
www.tribunezamaneh.com/archives/author/dharma-martia
سایت پلنت ترنسجندر:
http://planettransgender.com/

منبع:

https://www.gaystarnews.com/article/this-emotional-pride-in-london-video-is-coming-to-uk-national-tv/#gs.pek66t0

 

نظرات

نظر (به‌وسیله فیس‌بوک)