جرم‌انگاری یک هویت و گرایش طبیعی یک ابزار برای تهدید و ارعاب افراد است، ابزاری که می‌تواند علیه هر گروه یا اقلیتی استفاده شود و صحبت کردن علیه آن تنها بر دوش قربانیان نیست و نباید باشد.
هند در آستانه یک مرحله تاریخی برای #جرم‌زدایی از #همجنسگرایی قرار دارد.
هندوستان تایمز یک روزنامه انگلیسی‌زبان است که از سال ۱۹۴۲ تاسیس شده و ریشه در جنبش استقلال هند دارد. مدیران و کارکنان این روزنامه کمپینی برای آگاه‌سازی و روشنگری درباره جرم‌انگاری رابطه همجنسگرایانه در #هند به راه انداخته‌اند.
اعضای این روزنامه به همراه خود افراد #اقلیت_جنسی و خانواده‌هایشان با هشتگ #بیاییددرباره۳۷۷صحبت‌کنیم در ۵ سری ویدیو می‌گویند که چرا ماده ۳۷۷ قانون جزایی این کشور که همجنسگرایی را خلاف طبیعت می‌داند باید از میان برداشته شود.
به نظر شما چنین حمایت و ابتکاری از سوی یک روزنامه یا رسانه فارسی‌زبان پرمخاطب در مبارزه برای تغییر قوانین برای #همجنسگرایان و #اقلیت‌های_جنسی در ایران بویژه با توجه به مجازات‌های غیرانسانی برای این افراد، ممکن است؟ چقدر می‌تواند موثر و سودمند باشد؟
🌈با #شش‌رنگ همراه باشید:
وبسایت:‌۶rang.org
کانال تلگرام t.me/iran6rang
فیسبوک fb.com/6rang.Iran
اینستاگرام instagram.com/6rangiran

نظرات

نظر (به‌وسیله فیس‌بوک)

این یک مطلب قدیمی است و اکنون بایگانی شده است. ممکن است تصاویر این مطلب به دلیل قوانین مرتبط با کپی رایت حذف شده باشند. اگر فکر می‌کنید که تصاویر این مطلب ناقض کپی رایت نیست و می‌خواهید توسط زمانه بازیابی شوند، لطفاً به ما ایمیل بزنید. به آدرس: tribune@radiozamaneh.com