صندلی سالن کنفرانسی چگونه باید باشد؟
در یک سازمان یا شرکت، سالن کنفرانس و یا اتاق کنفرانس، اهمیت ویژه ای دارد، چون محل نشستن و محل برگذار شدن جلسه ها و قرار ملاقات های رسمی می باشد و معمولا مدیران در آن جلساتی را با هم برگذار می کنند تا در ارتباط با مسائل مورد نظر به جمع بندی، اتفاق نظر و در نهایت تصمیماتی را در رابطه با مسائل اتخاذ نمایند. به همین منظور انتخاب و تهیه صندلی کنفرانس و میز کنفرانس مناسب ضرورت دارد.

برای صندلی سالن کنفرانس می توان انتخاب های متنوعی وجود داشته باشد که در اینجا به قسمت هایی از آن اشاره می کنیم.

صندلی کنفرانس با روکش چرمی:

سالن کنفرانس و یا اتاق کنفرانس معمولا مکان تجمع مدیران ارشد و مشتریان هستند مورد استفاده قرار می گیرد. به همیم منظور صندلی که استفاده می شود بهتر است با هیئتی مناسب و بلند باشد تا اگر جلسه مان طولانی شد، باعث خستگی افراد دور میز جلسات نشود. چرم یکی از رایج ترین روکش های صندلی می باشد که معمولا در سالن جلسات و سالن کنفرانس مورد استفاده قرار میگیرد. چرم به دلیل تنوع در رنگ آن انتخاب راحتی می تواند باشد اما در ایران اکثرا صندلی کنفرانس اکثرا به رنگ مشکی و بعد از مشکی، رنگ قهوه ای مورد استفاده قرار میگیرد. یکی از مزایای چرم روی صندلی، سهولت در نظافت آن است.

صندلی کنفرانس با روکش پارچه:

بعد از چرم، پارچه بیشترین نقش را برای روکش صندلی کنفرانس دارد. بسیاری از صندلی های کنفرانس با پارچه جلوه شکیل تر و زیباتری به خود می گیرد.

شرکت نیک نگاران البرز با بیش از دو دهه تجربه در زمینه مشاوره، طراحی و تولید مبلمان سینمایی و مبلمان اداری و همچنین تجهیز سالن همایش و سالن کنفرانس و بهره گیری از پرسنل مجرب و متعهد و با رعایت اصول ارگونومی و استانداردهای جهانی افتخار دارد که در خدمت سازمان ها ، ادارات ، دانشگاهها ، مراکز آموزشی و درمانی ، بانکها و غیره، انجام وظیفه می کند. شرکت نیک نگاران تمام تلاش و سعی خود را بر این نهاده است که محصولی با کیفیت را به هم وطنان و همچنین کشورهای همجوار ارائه نماید.

صندلی کنفرانس چرخدار:

جهت استفاده از سالن کنفرانسی و سالن جلسات، از صندلی کنفرانس چرخدار نیز استفاده می شود. حسن استفاده از این نوع صندلی، استفاده راحت از آن است، به صورتی که شرکت کننده ها زمان نشستن و برخاستن از پشت میز کنفرانس به راحتی می توانند این کار را انجام دهند. علی الخصوص هر چقدر میز کنفرانس بزرگتر باشد، مزیت صندلی کنفرانس چرخدار مشهود تر است.

صندلی کنفرانس پا ثابت:

معمولا در سالن کنفرانسی از صندلی پایه ثابت استفاده می شود. صندلی پایه ثابت نیز کیفیت های متضادی دارد، بهتر است از صندلی کنفرانس پایه ثابتی استفاده کرد که پایه های آن دارای انعطاف باشد، به صورتی که به دلیل استفاده طولانی مدت باعث خستگی و کمر درد طولانی مدت شرکت کننده ها نشود. پایه های کنفرانس کششی ( گهواره ای) می تواند گزینه مناسبی باشد….ادامه مطلب

نظرات

نظر (به‌وسیله فیس‌بوک)

این یک مطلب قدیمی است و اکنون بایگانی شده است. ممکن است تصاویر این مطلب به دلیل قوانین مرتبط با کپی رایت حذف شده باشند. اگر فکر می‌کنید که تصاویر این مطلب ناقض کپی رایت نیست و می‌خواهید توسط زمانه بازیابی شوند، لطفاً به ما ایمیل بزنید. به آدرس: tribune@radiozamaneh.com