سه‌شنبه ۲۱ شهریور، یکی دیگر از هواداران گروه عرفان حلقه توسط نیروهای امنیتی اطلاعات سپاه، بازداشت شد.
به گزارش تارنگار حقوق بشر در ایران، پس از اعلام حکم اعداممحمدعلی طاهری، تعداد زیادی از طرفداران عرفان حلقه، در شهرهای مختلف ایران توسط نیروهای امنیتی بازداشت شده‌اند.
هویت این طرفدار گروه عرفان حلقه به نقل از خبرگزاری تسنیم، «امیرحسین ــ خ»، میباشد.
طی این گزارش، «امیرحسین ــ خ، یکی از افراد موثر در راه‌اندازی و مدیریت کمپین الف مثل استاد در تهران»، بوده است.
لازم به ذکر است روز ۲۰ شهریورماه، نیز، «مهدی سپهر»، «شهریار سپهر» و «علی معماریان»، سه تن از هواداران عرفان حلقه، در تهران از سوی نیروهای امنیتی سپاه بازداشت شده‌ بودند.

این روزها شاهد بازداشت گسترده و اعمال فشار بر هواداران عرفان حلقه در شهرهای مختلف کشورمان، از سوی نیروهای امنیتی و سپاه هستیم.

محمدعلی طاهری، مؤسس «عرفان حلقه»، ۶۰ ساله و متولد کرمانشاه است. او در سال ۱۳۸۰ موسسه‌ای به نام «عرفان حلقه» با تمرکز فرادرمانی و طب مکمل در تهران تأسیس کرد. آقای طاهری چندین کتاب نوشته که از سوی وزارت ارشاد مجوز گرفته‌اند و همچنین چند دوره کلاس در دانشگاه تهران و دانشگاه علوم پزشکی تهران در خصوص طب مکمل داشته است. دانشگاه طب سنتی ارمنستان در اردیبهشت سال ۱۳۹۰، به محمدعلی طاهری دکترای افتخاری اعطا کرد.

نظرات

نظر (به‌وسیله فیس‌بوک)

این یک مطلب قدیمی است و اکنون بایگانی شده است. ممکن است تصاویر این مطلب به دلیل قوانین مرتبط با کپی رایت حذف شده باشند. اگر فکر می‌کنید که تصاویر این مطلب ناقض کپی رایت نیست و می‌خواهید توسط زمانه بازیابی شوند، لطفاً به ما ایمیل بزنید. به آدرس: tribune@radiozamaneh.com