درماه جولای امسال، سازمان دفاع از حقوق #دگرباشان جنسی سوئد، موسوم به آر اف اس ال، کمپینی به اسم Don’t be a Dick برای مبارزه با تصویرهای نامناسب از اندام تناسلی مردان به راه انداخت. هدف این کمپین، ایجاد فضایی سالم در محیط های آشنایی برای مردان #همجنسگرا بود. به اشتراک گذاشتن عکس آلت تناسلی در سایت های آشنایی مردان همجنسگرا بیشتر در بین تن فروشان مرسوم است.

فیلیپ گارسیا میگوید: “حاصل این کمپین، به صورت کتابی شامل بیست و سه مصاحبه جزیی با مردان همجنسگرا و دوجنسگرا منتشر شد. این کتاب تلاش میکند که فضای مجازی بوجود آمده برای مردان همجنسگرا و دوجنسگرا به یمن تکنولوژی را به احترام تجهیز کند.”

سوزان لارس داتر، متخصص روابط جنسی از آر اف اس یو میگوید: “این کتاب همچنین، راه کارهایی را برای رابطه جنسی بی خطر و سالم و نیز نکاتی که در آشنایی افراد برای روابط دراز مدت موثر هستند ارائه میکند.”

 

اگر چه این کتاب برای مردان همجنسگرا و دوجنسگرا به طور خاص منتشر شده است، مطالب این کتاب میتواند برای هر کسی از جامعه دگرباشان مفید باشد.

در موازات انتشار این کتاب، آر اف اس ال در کمپین Don’t be a Dick با جمع آوری عکس های ارسالی از کاربران اپ های آشنایی مردان همجنسگرا و دوجنسگرا، آنها را با عکس های دیگری جایگیزین کرد.

این عملکرد باعث شد که بسیاری از افراد از انتشار عکس آلت تناسلی خود در پروفایل عمومی خودداری کرده و درتنها صورت رضایت و درخواست طرف مقابل، چنین عکس هایی را به صورت خصوصی ارسال کنند.

لینک به وب سایت کمپین: http://www.dontbeadick.se/

 

نظرات

نظر (به‌وسیله فیس‌بوک)