روژی کورد: تعداد به هلاکت رسیدگان عضو سپاه تروریستی پاسداران رژیم ایران در سوریه در راستای دفاع از رژیم اسد و تقویت هلال شیعی ایران تحت عنوان مدفاعان حرم، در حال افزایش است.

بنا بر گزارشات منتشره از سوی رسانه های داخلی ایران، سرهنگ پاسدار، “جان محمد علی پور” ، اهل شهرستان اندیمشک در سوریه کشته شد.

بنا بر گزارش رسانه های داخلی ایران، وی به مدت طولانی ای در جنگ سوریه شرکت داشته است.

از سوی دیگر، حسن سلامی در یک برنامه تلویزیونی در ایران از به هلاکت رسیدن تعداد دیگری از اعضای سپاه تروریستی پاسداران ایران در سوریه خبر داده است.

سلامی در این برنامه تلویزیونی گفته است که محسن حججی و تعداد دیگری از مدافعان، در پایگاهی در مرز مشترک سوریه و عراق در تنف بودند که داعشی ها با چند خودروی انفجاری به آنها حمله می‌کنند و نیروهایشان از پشت و از سمت خودی به آنها هجوم می‌آورند و غافلگیر می‌شوند. تروریست‌ها تعدادی را به هلاکت رسانده اند.

بنا بر برخی از گزارشها، یکی دیگر از کشته شدگان، پاسدار حسین دراجی می باشد.

محسن حجی، از اعضای سپاه تروریستی پاسداران است که گروه تروریستی داعش طی ویدیوئی از بریده شدن سر وی از سوی این گروه خبر داد.

بر اساس آمارهای موجود، تاکنون بیش از ۲۲۳۰ تن از شبه نظامیان وابسته به سپاه تروریستی پاسداران، موسوم به مدافعین حرم، در سوریه به هلاکت رسیده اند. این شمار روزبروز در حال افزایش است.

همچنین روز چهارشنبه ۱۸ مردادماه ۱۳۹۶ شمسی، از به هلاکت رسیدن پنج تن دیگر از اعضای «مدافع حرم» در سوریه خبر دادند.

به گزارش خبرگزاری دفاع مقدس ، این پنج تن در هفته جاری از سوی گروههای اسلامی در خاک سوریه به هلاکت رسیده اند.

هویت این ۵ تن به هلاکت رسیده عبارت است از: مرتضی حسین‌پور، اهل شهرستان لنگرود، محمد تاج‌بخش، اهل شهرستان گتوند استان خوزستان، و علی عظیمی از اهالی زرند استان کرمان، محمد علی‌پور، اهل اندیمشک، و محسن حججی، اهل نجف‌آباد اصفهان.

طی دو روز گذشته، گروه تروریستی داعش از اسارت یک تن از نظامیان وابسته به سپاه تروریستی پاسداران خبر داده بود.

خبرگزاری میزان، وابسته به قوه قضائیه جمهوری اسلامی، درباره محسن حججی می‌گوید که وی دو روز پیشتر در عملیاتی در نزدیکی مرز سوریه و عراق به اسارت گروه حکومت اسلامی، داعش، درآمده بود.

نظرات

نظر (به‌وسیله فیس‌بوک)