اپوزیسیون برانداز، طرف برنده

نوشته از: محبوبه تورانی

اگرچه سگ دعواهای باندهای درونی رژیم؛ همواره وجود داشته است ولی آنچه که در واقعیات روزمره بعد از انتخابات و در انعکاس تمامی رسانه ها و بیان سردمداران نظام می توان دید؛ ، ضریب کیفی جنگ گرگهاست که سر باز ایستادن هم ندارد چرا که محصول عملکرد همان شکست بزرگ خامنه ای در انتخابات و خوردن زهر شقه می باشد. البته این قسمت روشن و معلوم قضیه می باشد؛ آنچه که مقداری پنهان است؛ سرانجام این مسیر است؛ در این جا نیز بهتر است که چشم انداز و برنده این داستان را از زبان سردمداران نظام بشنویم:
ـ نقوی حسینی عضو کمیسیون امنیت مجلس رژیم رو به روحانی گفت: «انتظار ما از دولتمردان این است که به سپاه لطمه و ضربه نزنند و آن را تضعیف نکنند که باعث شادی دل دشمنان شود».
ـ تدبیر نوشت: «جدل‌های پرکنایه… بگو و مگوهایی که دو قطبی مقامات انتخابی و انتصابی را در اذهان تداعی و ناگفته پیداست که چه انشقاق ناخوشایندی در افکار عمومی ایجاد و چون گسل در ساختار واحد جامعه خواهد بود… معنای این سبک از گفتارها آنست که این موارد هزینه ساز است».
نشریه طرفدار روحانی، مشخص‌تر نتیجه «انشقاق ناخوشایند» را که «سم مهلکی» است را بیان کرد که باعث خوشحالی دشمن آخوندها شده و این دشمن از آنها هزینه خواهد گرفت؛ بهارنیوز از باند روحانی در نوشته ای با عنوان «تضعیف روحانی به نفع کیست؟» می نویسد: «ادامه‌ی این روند نه تنها برای نیروهای بازیگر داخلی که حتی برای نیروهای اصلاح‌طلب خارج نشین که در پی کنشگری مسالمت‌آمیز در چهارچوب این قانون اساسی و نظم مستقر هستند، سمی مهلک است و در صورت لجاجت و پافشاری بر این موضوع، مسیر به سمت آنارشیسم سیاسی و اجتماعی رهنمون خواهد شد و ادامه این پروسه نادرست، تنها جریانی که بی‌کمترین هزینه‌ای همه دستاوردها را درو خواهد کرد، «اپوزیسیون برانداز» خواهد بود».

نظرات

نظر (به‌وسیله فیس‌بوک)

این یک مطلب قدیمی است و اکنون بایگانی شده است. ممکن است تصاویر این مطلب به دلیل قوانین مرتبط با کپی رایت حذف شده باشند. اگر فکر می‌کنید که تصاویر این مطلب ناقض کپی رایت نیست و می‌خواهید توسط زمانه بازیابی شوند، لطفاً به ما ایمیل بزنید. به آدرس: tribune@radiozamaneh.com