روژی کورد: بر اثر انفجار یک تانکر حامل سوخت در پاکستان در روز یکشنبه چهارم تیرماه در راه کراچی، بیش از ۱۵۳ تن کشته و بیش از ۴۰ تن نیز زخمی شده اند.

محمد باقر، یک مقام مسئول محلی در این باره به رویترز گقته است که حدود ۱۴۰ نفر بر اثر واژگونی و آتش‌سوزی این تانکر سوخت زخمی شده‌اند که حال ۴۰ نفر آنها وخیم است. به محمد باقر انتظار می‌رود شمار قربانیان افزایش یابد.

خبرگزاری فرانسه گزارش داده است، ۱۰ دقیقه پس از اینکه مردم برای جمع‌آوری سوخت به محل آمده بودند، تانکر منفجر شد.

رعنا محمد سلیم، یک مقام محای بهاولپور در ایالت پنجاب، در اینباره به خبرگزاریها گفته است که پس از اینکه بلندگوی یکی از مساجد در محل اعلام کرد از تانکر واژگون شده‌ای در آن حوالی سوخت نشت می‌کند، مردم با دبه‌‌های سوخت به محل هجوم بردند.

پلیس کراچی گفته است با مطلع شدن از حادثه، بلافاصله بزرگراه را مسدود کرده اما نتوانسته جلوی هجوم مردم محلی برای جمع کردن سوخت را بگیرد.

شاهدان می‌گویند نزدیک به ۳۰ موتورسیکلت که مردم را به محل حادثه آورده بودند در آتش سوختند. هشت خودور هم محل حادثه سوخته است.

نظرات

نظر (به‌وسیله فیس‌بوک)

این یک مطلب قدیمی است و اکنون بایگانی شده است. ممکن است تصاویر این مطلب به دلیل قوانین مرتبط با کپی رایت حذف شده باشند. اگر فکر می‌کنید که تصاویر این مطلب ناقض کپی رایت نیست و می‌خواهید توسط زمانه بازیابی شوند، لطفاً به ما ایمیل بزنید. به آدرس: tribune@radiozamaneh.com