طی چند روز گذشته، یک سرباز کُرد توسط  نیروهای وابسته به اداره اطلاعات سپاه پاسداران جمهوری اسلامی به اتهام جاسوسی در اشنویه دستگیر و به مکان نامعلومی منتقل شده است.

به گزارش تارنگار حقوق بشر در ایران، چند روز پیش، نیروهای امنیتی سپاه پاسداران، یک سرباز کرد، اهل اشنویه را به اتهام جاسوسی و افشای اسرار محرمانه‌ سپاه پاسداران دستگیر و به مکان نامعلومی منتقل کرده اند.

به گزارش یک منبع آگاه نام این سرباز کرد، “طاهر خورشیدی” ٢١ ساله اهل محله‌ “سیدآباد” اشنویه میباشد که در بخش کامپیوتر حفاظت اطلاعات سپاه پاسداران در اشنویه مشغول خدمت بوده است.

خانواده‌ی این شهروند کُرد جهت اطلاع از سرنوشت فرزندشان به اداره‌ی اطلاعات مراجعه نموده‌اند اما به نقل از همین منبع، نیروهای اطلاعاتی پاسخ مشخصی به آن‌ها ندادەاند و از محل نگهداری و سرنوشت این جوان هیچ اطلاعی در دست نیست.

لازم به ذکر است که چند روز پیش بازداشت یک نفر دیگر بنام، “امیر پیغامی” اهل اشنویه نیز از تارنگار حقوق بشر گزارش شده بود.

نظرات

نظر (به‌وسیله فیس‌بوک)

این یک مطلب قدیمی است و اکنون بایگانی شده است. ممکن است تصاویر این مطلب به دلیل قوانین مرتبط با کپی رایت حذف شده باشند. اگر فکر می‌کنید که تصاویر این مطلب ناقض کپی رایت نیست و می‌خواهید توسط زمانه بازیابی شوند، لطفاً به ما ایمیل بزنید. به آدرس: tribune@radiozamaneh.com